Close

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 224
  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo nieładnie kiedy firma wybiera nazwę bardzo podobną do innej znanej firmy.
    W wielu krajach jest to nielegalne.
    http://www.quantum.com/
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #12

    Domyślnie

    Jak dla mnie to nazwa bezczelnie zerznieta od bardzo popularnego w usa producenta baterii i systemow zasilajacych Quantum Instruments http://www.qtm.com . Ale popatrzcie na U w nazwie......( to tak na marginesie )

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madburn Zobacz posta
    Al - daj jakies fotki efektow akcesorii - chocby na scianie - jak sie z tego swiatlo rozkalda - ciekaw jestem soczewki
    Soczewy jeszcze nie kupiłem więc testu nie zrobię Reszty można czasem dopatrzyć się na zdjęciach... Z czasem coś może pokażę.

    Co do nazwy - dajcie na luz z tym OT. Dla mnie to jedynie zbieg okoliczności - firmy podane przez was o oświetlaniu studia nie mają pojęcia...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  4. #14

    Domyślnie

    rozladowanie lamp dziala - wylacz zasilanie - zobaczysz jak szybko zgasnie kontrolka gotowosci
    moze nie dziala to natychmiastowo ale tak kolo minutki

    patrzac na parametry i obsluge - to zdasje ze moje DIY pochodza w prostej lini z prototypu - lub modelu ktory zostal poddany reverse engineering (plytki i programowanie procka robil mi gosc ktory dla jakiejs firmy projektowal lampy)

    co do opadania - sila razy ramie - nie ma bata - musisz dac przeciwwage
    nakombinowalem sie jak kon pod gore z roznymi mocowaniami na scisk sruba - nawet m17 zaciskana kluczem nie byla w stanie tego utrzymac (lampa + soft na 2m boomie)

    pomogla .... 2L butelka po coli pelna wody na drugim koncu heheh
    teraz uzywam worka z piaskiem - na drugim koncu mozna go dopinac w sposob regulowany zmieniajac srodek ciezkosci - a jak spadnie to najwyzej sie piach rozsypie


    filtr ND4 to dobry pomysl - mnie czasem do bialej goraczki doprowadza jupiter 85mm/2 - przeslona konczy sie na 16
    i wtedy trzeba skrecac lampy, oddalac i kombinowac

    pochwal sie tym sloneczkiem tez - z sitkiem i bez

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madburn Zobacz posta
    rozladowanie lamp dziala - wylacz zasilanie - zobaczysz jak szybko zgasnie kontrolka gotowosci
    moze nie dziala to natychmiastowo ale tak kolo minutki...

    ...pochwal sie tym sloneczkiem tez - z sitkiem i bez
    To zaobserwowałem ale fajniej byłoby gdyby energia błysku malała natychmiast po zmniejszeniu jej potencjometrem.

    Co do słoneczka - jak tylko znajdę więcej czasu to jak najbadziej mogę pobłyskać i dla testów Chwilowo mam sesję ale egzaminacyjną i jeśli wpadam do studia to na szybki numerek
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  6. #16

    Domyślnie

    Hmm...
    Piszesz, że są lampy 200Ws, 400Ws i 800Ws, dlaczego nie ma wich w cenniku firmy Quantuum?


    Mogę Cię jeszcze prosić o zdjęcie mocowania przy softboxie i przy lampie? (moc. akcesoriów)
    To jest to samo co Bowens S?
    Ostatnio edytowane przez Eryk ; 05-06-2007 o 15:04

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eryk Zobacz posta
    Hmm...
    Piszesz, że są lampy 200Ws, 400Ws i 800Ws, dlaczego nie ma wich w cenniku firmy Quantuum?
    Można prosić o link do cennika?

  8. #18

    Domyślnie

    Można prosić o link do cennika?
    Pełny cennik można dostać pisząc do firmy Quantuum, mail na ich stronie.

  9. #19

    Domyślnie

    Panowie - to nie ja sprzedaję Quantuum i nie do mnie te pytania Co do zdjęć mocowania - też w wolnej chwili mogę je podesłać - muszę je jednak najpierw zrobić a to już inna sprawa...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  10. #20

    Domyślnie

    Byłym również wdzięczny za zdjęcia całego studia, ciekawy jestem jak to wygląda.

    Jakie masz wymiary? 5m x 7m?

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •