Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: 1/4 z vincenta

  1. #11

    Domyślnie

    Podoba się, podoba A w kwadrat jeszcze bardziej podobałoby się

  2. #12

    Domyślnie

    również się podoba, dlaczego nie miałoby mieć sensu takie zdjęcie?

  3. #13

    Domyślnie

    Aha, jeszcze jedno. Koleżanko Ruda, masz cholernie mylącego avatara Wprawdzie mając animka może nie powinienem się wypowiadać...

  4. #14

    Domyślnie

    no niech będzie - macie KWADRACIK :)



    chociaż na tym tle to i tak niewiele zmienia :)
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  5. #15

    Domyślnie

    Aha, jeszcze jedno. Koleżanko Ruda, masz cholernie mylącego avatara Wprawdzie mając animka może nie powinienem się wypowiadać...
    to miał być eksperyment - przeglądając forum zauważyłam, że spora część użytkowników bez względu na płeć osoby do której piszą i tak używa tylko formy męskoosobowej . na początku avtara nie miałam wcale, a mimo to zwracano się do mnie jak do faceta .

    miło jednak, że ktoś zauważył .
    kupa sprzętu i tragarz

    BLOG STRONA

  6. #16

    Domyślnie

    a mi sie podoba podpis "lustro, torba i dwa szkła" ;]

    bo mam podobnie hehe

    Ja osobiscie bardzo lubie takie fotografie-kompozycje. A na czarnym tle wyglada wlasnie rewelacyjnie!

    Pzdr.

  7. #17

    Domyślnie

    Zdjęcie podoba mi się bardzo, także dlatego, że potwierdza moją opinię (chyba różną od utartych), że słonecznik jest bardzo mrocznym kwiatem (nie tylko dlatego, że malował go mroczny malarz).

    Pozdrawiam i gratuluję

    OldboyJack
    OldboyJack's Photoblog
    http://oldboyjack.photoblog.com

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •