Podoba się, podobaA w kwadrat jeszcze bardziej podobałoby się
![]()
Szukaj
Podoba się, podobaA w kwadrat jeszcze bardziej podobałoby się
![]()
również się podoba, dlaczego nie miałoby mieć sensu takie zdjęcie?
Aha, jeszcze jedno. Koleżanko Ruda, masz cholernie mylącego avataraWprawdzie mając animka może nie powinienem się wypowiadać...
to miał być eksperyment - przeglądając forum zauważyłam, że spora część użytkowników bez względu na płeć osoby do której piszą i tak używa tylko formy męskoosobowejAha, jeszcze jedno. Koleżanko Ruda, masz cholernie mylącego avatara Wprawdzie mając animka może nie powinienem się wypowiadać.... na początku avtara nie miałam wcale, a mimo to zwracano się do mnie jak do faceta
.
miło jednak, że ktoś zauważył.
a mi sie podoba podpis "lustro, torba i dwa szkła" ;]
bo mam podobnie hehe
Ja osobiscie bardzo lubie takie fotografie-kompozycje. A na czarnym tle wyglada wlasnie rewelacyjnie!
Pzdr.
Zdjęcie podoba mi się bardzo, także dlatego, że potwierdza moją opinię (chyba różną od utartych), że słonecznik jest bardzo mrocznym kwiatem (nie tylko dlatego, że malował go mroczny malarz).
Pozdrawiam i gratuluję
OldboyJack
OldboyJack's Photoblog
http://oldboyjack.photoblog.com
Skontaktuj się z nami