Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sieć VoIP

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Wink Sieć VoIP

    Jakie macie zdanie na temat sieci VoIP? Przyznam, że ja długo sceptycznie podchodziłam do sprawy, ale natrafiłam na teksty na www.google.pl i zaczęłam się zastanawiać nad takim rozwiązaniem. Mój mąż mieszka tymczasowo w Holandii i przyznam, że bardzo drogo nam wychodza rachunki za połączenia, a z kolei przez darmowe komunikatory rozmowy są bardzo kiepskiej jakości. Czy taka sieć VoIP rozwiąze nasz problem?
    Ostatnio edytowane przez MstrG ; 22-07-2017 o 11:48 Powód: Usunięty link

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] W sieć.
    By PiciuD300 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 22:23
  2. VOIP - ponownie
    By siona in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2015, 11:25
  3. Telefonia internetowa, voip
    By Dorian in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-11-2013, 12:39
  4. operator voip
    By rafulec in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-12-2010, 01:59
  5. VoIP - ktoś używał, czy to się opłaca?
    By ropusz in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 18:56

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •