Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Zamówiłem niedawno zamrażarkę, przysłali z Euro AGD jak nigdy prawdziwy oryginalny produkt Made In Italy
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #42

    Domyślnie

    Jestem świeżo po zakupie, więc mogę Ci opisać mój proces selekcji. Chciałem lodówkę:
    - nie szerszą niż 60 cm
    - dlatego wysoką
    - bez wystających uchwytów
    - z jak najwyższą klasą energetyczną
    - z bocznym oświetleniem półek

    Po przejrzeniu ofert w internecie i sklepach padło na LG GBB92MCBQP.
    Za:
    • szerokość 59,5 cm
    • 4 półki w chłodziarce
    • w zamrażalniku 3 pełne szuflady (a nie jedna wysuwana półka i 2 szuflady)
    • składana półka (do połowy i w całości)
    • możliwość lekkiej modyfikacji wysokości półek
    • duża pojemność chłodziarki i zamrażalnika
    • na drzwiach nie zostają ślady palców
    • półki ze szkła hartowanego

    Przeciw:
    • wysokość półek można modyfikować wręcz symbolicznie
    • nie można zmieniać wysokości balkoników na drzwiach
    • brak zamykanego balkoniku na drzwiach (z reguły pierwszy od góry, na ogół przechowuje się tam jajka)
    • waga (100 kg) - nie wiem dlaczego, inne tego typu modele LG ważą ok. 80 kg
    • model, do którego nie przyznaje się na swojej stronie producent, a infolinia ma problemy ze znalezieniem informacji na jego temat (ale w końcu się udało)
    • cena, nawet w promocji, za wysoka - generalnie przepłaciłem, ale potrzebowałem lodówki na już
    • nie jest taka cicha, jak piszą - wydaje z siebie dźwięk jak piszczenie transformatora albo przydźwięk sieci energetycznej, pewnie się przyzwyczaję, ale na razie w nocy mnie to denerwuje. Z drugiej strony podobno wszystkie no frost są głośniejsze od bezszronowych (taką miałem wcześniej). Całe szczęście mam osobną kuchnię; w aneksie bym jej nie postawił.


    Gdybym wybierał drugi raz, to wziąłbym LG GBB72MCDFN - teraz kosztuje 2 799, ale jeszcze kilka dni temu była po 2 499. Od GBB92MCBQP różni się tylko wagą - 80 kg, brakiem metalizowanej tylnej ścianki w chłodziarce i nieco większym zużyciem energii, ale różnica w cenie z nawiązką to rekompensuje. Na youtube Pani AGD ma krótką prezentację LG GBB72MCDFN.

    Samsungi odpadły z powodu tylko 3 półek w chłodziarce, całkowitego braku możliwości zmiany ich wysokości i mniejszej pojemności. Pod uwagę brałem jeszcze Boscha KGN39MIDA, ale miał za mały zamrażalnik. Jego plusem, jak dla mnie, były wysuwane półki, dzielona szuflada na mięso i ryby, zamykany balkonik, możliwość zmiany wysokości półek i balkoników. Podobny model produkuje Siemens - w sumie taki sam, tylko z innym logo. Jakiś model Whirlpool miał tandetnie wykonane szuflady w chłodziarce, a w dodatku szuflada Easy access w zamrażalniku to takie trochę oszustwo - tył zamrażalnika jest ukośny i musieliby zrobić bardzo płytką szufladę. Półki były też wyraźnie z cieńszego szkła niż np. w LG, widać to było zwłaszcza przy składanej półce - uginała się przy lekkim nacisku. Miał za to boczne oświetlenie półek. Myślałem jeszcze nad jakimś Beko, ale już nie pamiętam, czemu odpadło, choć miało chyba najlepsze oświetlenie chłodziarki - listwa led przez cały bok.

  3. #43

    Domyślnie

    A lodówka do biura czy mieszkania? To ważne info bo jednak to zupełnie różne potrzeby

  4. #44

    Domyślnie

    @Jarkod o dzizas, cóz za wymagania odnośnie lodówki nawet nie wiedziałem ze tak mozna
    ja to od lodówki wymagam by w niej było zimno
    Od lat mam Samsungi - jeden ma 11 lat, drugi rok. bezproblemowe.

  5. #45

    Domyślnie

    Takie dziwne?
    - nie szerszą niż 60 cm - no bo szersza mi się nie zmieści
    - dlatego wysoką - skoro wąska to wysoka
    - bez wystających uchwytów - mam wąską kuchnię i uchwyty niepotrzebnie zabierają miejsce
    - z jak najwyższą klasą energetyczną - to chyba oczywiste
    - z bocznym oświetleniem półek - nauczony, że jak się nawkłada do lodówki różnych rzeczy, to jedna lampka u góry po prostu nie jest w stanie oświetlić dolnych półek.

    Reszta, to już fanaberie, ale skoro mogłem wybierać, to czemu nie. Modeli jest tyle, że trudno się w nich połapać; nawet po dopasowaniu do kryteriów wyjściowych, zostało ich kilkanaście i - żeby je porównać - zrobiłem sobie tabelkę.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Magnesy na lodówkę z motywami z Photoshopa
    By dominikpl72 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 15-10-2015, 17:10
  2. Jaką kamerę kupić?
    By Kamix21 in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 07:52
  3. Jaką oktę kupić ?
    By cammal in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-07-2011, 09:14
  4. Jaką kupić?
    By Bett in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 22:35
  5. Jaką cyfrówkę kupić?
    By rrrradek in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 29-01-2006, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •