Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jochen Zobacz posta
    Ten sprzedawca ma często D300 i D300s w dobrych stanach, opisy zawsze się zgadzają ze stanem faktycznym, można się z nim rozsądnie dogadać telefonicznie. Jeśli to dla Ciebie istotne, to wystawia faktury VAT marża:
    http://allegro.pl/ayon-super-nikon-d...898398758.html
    Nie mam z nimi doświadczeń, ale na tym forum różne opinie można znaleźć

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jochen Zobacz posta
    Ten sprzedawca ma często D300 i D300s w dobrych stanach, opisy zawsze się zgadzają ze stanem faktycznym, można się z nim rozsądnie dogadać telefonicznie. Jeśli to dla Ciebie istotne, to wystawia faktury VAT marża:
    http://allegro.pl/ayon-super-nikon-d...898398758.html
    Ha, tez widzialem tego goscia wiele, wiele razy.
    Zawsze mnie ciekawila drobnostka skad ma ten tani sprzet w takich ilosciach ...
    W Nowej Wsi ...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikomat Zobacz posta
    Ha, tez widzialem tego goscia wiele, wiele razy.
    Zawsze mnie ciekawila drobnostka skad ma ten tani sprzet w takich ilosciach ...
    W Nowej Wsi ...
    Widziałeś gościa osobiście?
    Ja akurat miałem z nim dwa razy do czynienia, kupowałem, zamieniałem.
    Złego słowa nie powiem, wszystko w najlepszym porządku. Jestem zadowolony.

    Ale to właściwie wątek jest o czym innym...
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  4. #14

    Domyślnie

    Moj post tez byl o czyms calkowicie innym ...

  5. #15

    Domyślnie

    Tam jest zarejestrowany, a działa w Rzeszowie. Sprzęty chyba sprowadza z zagranicy, kupiłem u niego używany D300s i ekspozycyjny D3200 dla żony, były z Francji. Z pudełkami, kompletem akcesoriów itepe. Wszystko się zgadzało z opisem i zdjęciami w aukcji, żadnych niemiłych niespodzianek. Złego słowa na niego nie powiem, bo nie mam powodu.
    To chyba podobnie jak ze sprowadzającymi auta, czy motocykle z zaganicy, tyle że w tamtym przypadku łatwiej kręcić liczniki
    Przebiegi kupionych przeze mnie aparatów były dokładnie takie jak w opisie (D300s - 51000, a D3200 - coś ok. 900).
    Zdrowia!

  6. #16

    Domyślnie

    Ayon to handlarz (było na forum chyba wątek o allegro), cześć osób nie była zadowolona z jego usług...
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez benstiller Zobacz posta
    Witam, jestem amatorem, chciałbym się was, siedzących w fotografii, czy warto jest kupić używanego Nikona D300. Zależy mi na dwóch pokrętłach regulujących migawkę i czas naświetlania, ogólnie na ekranie obok przycisku migawki. Jeżeli nacie jakieś dobre alternatywy, chciałbym ich wysłuchać. Szukam aparatu do ok 2500 zł. Z góry dziękuje za pomoc .
    Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z lustrzanką to uważam, że warto. Kupiłem niecały rok temu właśnie D300 i jestem z niego zadowolony.

    Szukałem niedrogiego body ze śrubokrętem - D90 lub D300 ponieważ mam dwa obiektywy jeszcze od F55. Po kilku miesiącach przeglądania ogłoszeń tu na forum, na ALEDROGO i OLX i znalazłem body na OLX z przebiegiem ok. 25 000.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    Ayon to handlarz (było na forum chyba wątek o allegro), cześć osób nie była zadowolona z jego usług...
    Ja ostatnio kupiłem u niego EN-EL15. W ogłoszeniu było napisane, że nieużywana, a cena obniżona we względu na drobne ryski będące efektem magazynowania. Jak przyszła, z ciekawości od razu włożyłem do aparatu i sprawdziłem, co się pokaże w informacjach o zasilaniu. Pokazało się, że liczba zrobionych zdjęć wynosi 69...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mithrandir Zobacz posta
    Ja ostatnio kupiłem u niego EN-EL15. W ogłoszeniu było napisane, że nieużywana, a cena obniżona we względu na drobne ryski będące efektem magazynowania. Jak przyszła, z ciekawości od razu włożyłem do aparatu i sprawdziłem, co się pokaże w informacjach o zasilaniu. Pokazało się, że liczba zrobionych zdjęć wynosi 69...
    Kupiłem kiedyś tak samo jak Ty baterie do d300s miała identyczny opis jak twoja. Bateria się nie ładowała była zwyczajnie rozwalona, odesłałem przysłał kolejną - to samo. Jak dla mnie to zwykły oszust

  10. #20

    Domyślnie

    D300 bardzo porządny sprzęt. AF extra, nawet wolałem od tego w d700. Sprzedałem bo kupiłem drugą puszkę full frame. D700 mam od nowości z ostatniego rzutu przed wypuszczeniem d800. Ze względu na niskie ceny wolę by został ze mną do końca.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Używany D300/D300s
    By Santa Spotty in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 08-08-2013, 16:26
  2. Uzywany Nikon D300
    By M2SC in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-12-2012, 14:20
  3. nowy d90 czy d300 uzywany ?
    By drakenus77 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 11:40
  4. Uzywany D300
    By photoholic in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-04-2010, 16:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •