Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Paulina

  1. #1
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  2. #2

    Domyślnie

    hm, ale że aż tak słabo ? :P Kiedyś na tym forum jeśli nikt nic nie napisał znaczyło, że słabo w cholerę, ogólnie pstryk, aparat czas sprzedać. Więc albo słabo albo nikt już tutaj nie zagląda... i wszyscy podniecają się winietowaniem jakiegoś szkła, paprochem na jakiejś matrycy, olejem, celnością af-u albo gdzieś trwa znowu zajadła bitwa na sigmę 17-50 vs "klejnot wśród stałek" 35 :P
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  3. #3

    Domyślnie

    A widzisz. Miałem napisać - zyskałeś fana. Portretu w Twoim wykonaniu podeszły pod mój gust. Można nawet powiedzieć, że już chyba masz swój styl.

    Chyba nie ma się do czego przyczepić, więc nikt nic nie napisał, bo nie ma się czym popisać.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję tobie bardzo , ale zawsze się można przyczepić tu np. do chyba brudnych paznokci... a już na pewno cięcie ręki jest takie sobie - obca ręka do tego cięta w niezbyt fajny sposób.
    Przychodziłem na forum to pod każdym zdjęciem była analiza Mosada... na początku niewiele z tego rozumiałem, ale im dłużej czytałem co tam ludziom pisał tym więcej trafiało... To były fajne czasy tego forum i za czymś takim tęsknię. Ludzie nie dają zdjęć bo się boją krytyki, drudzy nic nie piszą bo będzie, że się czepiają... błędne koło.. Zdjęcia trzeba pokazywać ludzie heloł, zdjęcia trzeba oceniać, a krytykę przyjmować, wysłuchiwać i naukę jakąś wyciągać inaczej stoimy w miejscu.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  5. #5

    Domyślnie

    Chętnie bym coś konstruktywnego napisał, ale kompletnie się nie znam.
    Ale, że mam ostatnio hopla na punkcie kompozycji, to co mi tam
    Bana jeszcze nie miałem
    Do rzeczy.
    Dałbym kwadrat, od dołu nad kciukiem lewej ręki, od góry też odrobinę. Wyeksponować oczy, tęczówek nie widać. Nos środkiem zbytnio rozświetlony.
    Sztuczny wianek, czy ja wiem?
    A nie masz bez ręki?
    Ok, teraz czekam na baty
    Pozdrawiam.
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  6. #6

    Domyślnie

    No widzisz Ned. Całkowicie się z tobą zgadzam. Też sporo tu wrzucam licząc na cenne rady, konstruktywną krytykę a co najważniejsze naukę z nich płynącą ale....jest z tym różnie. Często odnoszę podobne wrażenie, że ludzie na siłę szukają błędów a jak ich nie znajdą to nie odzywają się wcale. Przecież wskazanie spraw, które się podobają jest również cenną rzeczą, bo pokazuje w jakim kierunku warto iść. Szkoda, że mało się tu ostatnio komentuje ale pocieszam się, że to wakacje poniekąd czas zajmują i na forum go mniej
    Co do twojej foty to się zastanawiam jeszcze. Oczywiście brudne paznokcie od razu rzuciły się w oczy ale nie chciałem się czepiać drobiazgu, bo nie tobie tylko Pani Gosi powinienem zwrócić uwagę.
    Nie zgrywa mi się trochę jakościowo dół z górą. Ta lewa dłoń wyszła kiepsko. Ja spróbował bym ciachnąć tak:


    Teraz co mi się podoba. Ogólnie cała reszta. Na pierwszym miejscu to demoniczne spojrzenie lekko z dołu. Kolorystyka foty, fajnie wyeksponowane piegi, zimne i fajnie, delikatnie rozświetlone tło kontrastujące z miedzianym kolorem włosów.
    Podsumowując - dobra robota
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  7. #7

    Domyślnie

    Hm no kwadrat tu też pasuje, ale wtedy masz całkowicie "obcą rękę" - sam niespecjalnie lubię takie zdjęcia z wystającą z nicości ręką. Wianek jest prawdziwy przez własną, osobistą żonę - asystentkę pleciony (ja tutaj kupowałem kwiaty i taka śmieszna anegdota - podchodzę i pytam "myśli pani, że to pomarańczowe? Bo mnie żona kazała kupić pomarańczowe goździki, a ja tu pani 8 kolorów ledwo odróżniam jak każdy facet" ). Nos przyciemniałem już bo się strasznie świecił. Co do tęczówek to tutaj się zgadzam - zrobiłem tu mały techniczny błąd
    Tutaj też hm normalnie to sadzasz kobitę i ją ustawiasz. Paulina chciała się ruszać i żeby ją "podglądać", a że grała dość swobodnie mi przyszło dość szybko strzelać (na szczęście nie spaliłem lamp... ) nie żebym się tłumaczył, ale hm miałem przy tym problemy z takim szybkim kadrowaniem
    Ostatnio edytowane przez Ned Stark ; 10-07-2017 o 22:00
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie ten wianek jakoś kompletnie nie pasuje do reszty
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  9. #9

    Domyślnie

    A tam, ciebie to trudno zadowolić Ruda, piegowata, wianek z pomarańczowymi kwiatami, rustykalna bluzka, złe, diabelskie spojrzenie i brud za paznokciami... no postać rodem z Wiedźmina to jest...
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  10. #10

    Domyślnie

    Jeszcze jedno Ci napiszę. Twoje foty lubię oglądać bo zawsze są "jakieś" w odróżnieniu od setek nudnych, plastikowo poprawnych zdjęć pięknych dziewczyn, które nie wnoszą nic poza tym co już było i dawno się znudziło (przynajmniej mnie).
    P.S.
    Mam nadzieję że się nie obraziłeś za moją próbę przykadrowania bo tak się jakoś nie odzywasz na temat.
    Jeżeli tak to przepraszam.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Paulina
    By M&K in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 19:49
  2. [ Portret ] Paulina
    By noise13 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-08-2011, 21:30
  3. [ Portret ] Paulina
    By noise13 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-08-2011, 19:25
  4. [ Portret ] Paulina
    By bajec in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 14:55
  5. [ Portret ] Paulina
    By kobyll in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 17:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •