Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    występuje to raz, praktycznie w tym samym momencie czasowym
    Na obu body?
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Na obu body?
    Trudno powiedzieć, bo drugim body robimy raczej foty, ale jak raz czy dwa kręciliśmy nim, to zawiesił się podczas rzucania muszką przez Młodego.

  3. #23

    Domyślnie

    Ja mam takie zwiechy czasem po serii zdjęć (seryjne). Wyświetlacz się pali, ale aparat nie reaguje na żadne przyciski, spust migawki jest zablokowany. Karty to najwyższa, najszybsza seria kart Samsunga. Pomaga wyciągniecie baterii i ponowne włożenie.
    Ceremonie ślubu nadal focę... D700. 7 50 używam do sesji, gdzie mogę sobie pozwolić na takie "cyrki".

  4. #24

    Domyślnie

    Jak czytam, że w D750 ciągłe zawiechy i wyciąganie aku jest normą to nachodzi mnie myśl taka: Użytkownicy tych korpusów - jesteście bardzo odważni używając ich w zawodowej pracy reporterskiej.
    D814 | 12-300/1.4-4

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dandan Zobacz posta
    Jak czytam, że w D750 ciągłe zawiechy i wyciąganie aku jest normą to nachodzi mnie myśl taka: Użytkownicy tych korpusów - jesteście bardzo odważni używając ich w zawodowej pracy reporterskiej.
    Pisałem o tym wcześniej ale zostało usunięte... Napisał bym więcej, ale chyba szkoda czasu skoro merytoryczne posty też lecą do kosza...

  6. #26

    Domyślnie

    W bardziej ciekawym dla mnie temacie cisza, więc z ciekawości tylko zapytam, jakim rodzajem akumulatora w czasie "zwiechy" jest zasilana 750 ? Na pewno, tak jak napisałeś wcześniej, oryginalny akumulator nikona, a nie przypadkiem jakiś zamiennik ? Jeśli oryginalny jak bardzo już zużyty ?

  7. #27

    Domyślnie

    Ja osobiście sprawdziłbym karty pamięci, oby nie było to samo co samochodowych rejestratorach jazdy. Te same objawy, brak plików do odczytania. Wiele osób zmieniło karty na samsunga i problem został rozwiązany. Oczywiście D750 nie można porównywać z kamerkami samochodowymi, ale może warto przetestować z inną kartą.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dandan Zobacz posta
    Jak czytam, że w D750 ciągłe zawiechy i wyciąganie aku jest normą to nachodzi mnie myśl taka: Użytkownicy tych korpusów - jesteście bardzo odważni używając ich w zawodowej pracy reporterskiej.
    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Pisałem o tym wcześniej ale zostało usunięte... Napisał bym więcej, ale chyba szkoda czasu skoro merytoryczne posty też lecą do kosza...
    Trzeba być z boku tematu, albo posiadać chyba dość rzadką umiejętność zdystansowania się od własnych decyzji żeby wyciągnąć właściwe wnioski.
    Najbardziej zabawne jest to, że niektóre osoby wybierające D750 do bardzo odpowiedzialnych zadań, uważają że fotografowie sięgający po sprzęt zawodowy to frajerzy, nie potrafiący liczyć.
    Ostatnio edytowane przez Pawel Pawlak ; 15-07-2017 o 14:15
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #29

    Domyślnie

    Nie szukajcie dziury w calym bo baterie niezalqznie jaie sa a uzywam ory .ten typ tak ma i nie jest to wina baterii, szkiel , kart

    Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  10. #30
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    D750 niepotrzebnie został przesunięty z amatorskiego sprzętu dla entuzjastów w NPS przez co wielu uważa że to sprzęt z wyższej półki.
    Ostatnio tu przez forum zamieniałem znajomej D750 na D7200 ale koniec końców dostałą ona mojego D5100 z S17-50 i ja mam teraz D7200 i D750, więc mogę sobie porównać
    Stawiam oba aparaty na równi mimo że różnica to wielkość matrycy i cena, D7200 trudno uznać ale czy jakby go wciągnęli do NPS to już tak ?
    Inna sprawa że nie powinien żaden z nich się zawieszać.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. D5200 - problemy podczas nagrywania filmików
    By Embraer195 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-03-2017, 13:30
  2. Ilość klatek/s podczas nagrywania filmów
    By Witosz in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 25-09-2015, 21:28
  3. Dźwięk podczas nagrywania
    By zabawieni in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-04-2014, 20:48
  4. Laptop jako ekran podczas nagrywania.
    By Graivite in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-06-2013, 16:20
  5. Nikon p100 zawiesza sie podczas otwarcia lampy błyskowej
    By longerss in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-01-2012, 00:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •