Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Lowepro Whistler BP 350 AW- opinie

    Jak w temacie- używa tutaj ktoś tego plecaka? Jak się sprawuje w kwestii praktyczności i trwałości? Mam duże zaufanie do tej marki- używam Photo Sport BP 200 AW II jak i Flipside Sport 15L AW i bardzo sobie chwalę. Teoretycznie na podstawie użytkowania tych dwóch byłbym w stanie zakupić go "w ciemno", ale zanim wydam całkiem niemałą kwotę (1.000 zł) chciałbym zasięgnąć jakiejś opinii od użytkowników...

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam Whistlera 350
    Od lat używam tylko Lowepro, bo z ich produktami nigdy NIC się nie dzieje...

    Wspomniany plecak miałem go na dwóch wypadach. Jakość wykonania zachwycająca jak dla mnie. Funkcjonalność bardzo dobra. Bardzo sztywny plecak, wzmacniany, dobrze uszyty, z dobrych materiałów. Ma narzutę przeciwdeszczową, ale patrząc na jego konstrukcję wydaje się niepotrzebna.

    W środek wchodzi masę sprzętu. W drugą przegrodę można wrzucić kurtkę / bluzę / butelkę wody. W kieszonki mieszczą się jakieś drobiazgi.

    nikoniarz - jakbym wiedział, że zastanawiasz się nad tym plecakiem to bym go wziął wczoraj do Łasku - zobaczyłbyś sobie, jak wygląda

  3. #3

    Domyślnie

    No szkoda, że się nie zgadaliśmy, bo chodzi mi po głowie ten plecak od paru miesięcy...

  4. #4

    Domyślnie

    Też mam ten plecak, od mniej wiecej pół roku. Dość długo szukałem czegoś dość pojemnego, ale nie przypominającego lodówki z szelkami (jak wszelkie vertexy etc), z ładowaniem od tyłu (podstawa gdzieś w terenie, jak jest błoto, mokro, do tego bezpieczniej) i jakąś ilością miejsca na inne rzeczy. Wiadomo, nie jest to plecak typowo turystyczny, ale ja póki co z powodzeniem tak go używam, chodze z tym na krótkie tripy górskie i zabieram na wyjazdy (był w zimie na północy Szwecji, a później w Norwegii, zaraz leci na Islandie - do tej pory bez żadnych negatywnych uwag).

    Wykonanie jest imo mega porządne, plecak jest naprawdę solidny, ma przemyślaną konstrukcje i możliwość zapakowania sporej ilości sprzętu oraz dodatkowych rzeczy. Dookoła wszędzie paski i zaczepy, można mnóstwo rzeczy do niego przymocowoć - fabryczne paski i sprzączki sprawiają wrażenie naprawdę godnych zaufania.

    Osobiście chciałem model 450, ale akurat nie było na stanie jak kupowałem, ale miejsca okazało się jednak w sam raz - mieszczę cały sprzęt jaki chciałem do takiego plecaka zmieścić. Osobiście bardzo polecam - choć nie tani to imo wart tych pieniędzy, czuć jego jakość, nawet w porównaniu do innych plecaków LP (miałem różne, mam nadal flipside 400 i torbe stealth reporter i to jest jednak inna klasa).

    Nie wiem skąd dokladnie jesteś, ale w Krakowie i Katowicach mieli ten plecak w Fotoplusie do pomacania. Ew jak bywasz w Kraku to zapraszam, mogę Ci go dać do pomacania.
    Ostatnio edytowane przez morzon ; 03-07-2017 o 09:16

  5. #5

    Domyślnie

    Takie pytanie- czy w ktoras dodatkowa kieszen wejdzie jakis laptop? Jeśli tak to jakiej wielkości?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Takie pytanie- czy w ktoras dodatkowa kieszen wejdzie jakis laptop? Jeśli tak to jakiej wielkości?
    Tak, ja czasem noszę w tej frontowej kieszeni - MBPro 13" wchodzi bez problemu, podejrzewam, że 15 też wejdzie. Oczywiście w futerale (takim filcowym), bo nie jest to typowa kieszeń laptopowa i od przodu też nie ma jakiegoś super zabezpieczenia przed uderzeniem czy uszkodzeniem (w sensie nie ma grubej ścianki od frontu).

  7. #7

    Domyślnie

    Tak, domyślam sie, ze nie jest to typowa przegroda i trzeba uważać... Ale mimo wszystko chciałem wiedzieć czy jest taka możliwość by cos weszło...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Jeszcze jedno pytanie- rozumiem, że korpus jednocyfrowy bądź z gripem sie w nim zmieści w pozycji w jakiej pokazane jest na zdjęciach na stronie producenta?

  8. #8

    Domyślnie

    Wejdzie na spokojnie sprzet wielkosci D3+300 f/2.8
    @nikoniarz - jakbys myslal o uzywanym "Świstaku" 350 to mozemy sie spotkac w sumie bede szukal czegos bardziej odpowiedniego dla siebie...

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

  9. #9

    Domyślnie

    Ok, podaj cenę na PW i będziemy się dogadywać...

  10. #10

    Domyślnie

    No to zakupiłem. Aczkolwiek pojechałem do sklepu bez sprzętu i w domu się okazało, że chyba będzie ciężko upchnąć wszystko co tam miało się zmieścić. Sprawia wrażenie wielkiego, ale komora foto nie jest taka pojemna jak przypuszczałem. Mimo wszystko wersji 450 nie mieli na stanie...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lowepro Nova 200 AW vs Lowepro torba Stealth Reporter D400 AW
    By josephebeloki in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-05-2013, 17:47
  2. Lowepro Reporter D300 AW czy LowePro Nova 5 AW
    By aneczka18 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 05-03-2009, 12:43
  3. Lowepro Flipside 200/300 - opinie ??
    By vasco5 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 22:01
  4. Lowepro Rezo180 vs Lowepro EX180 - różnice, wady i zalety.
    By jaari in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 13:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •