Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Orłowo, Gdynia

  1. #11

    Domyślnie

    Pierwsza fotografia czaruje subtelnoscia i delikatnoscia, mimo ze kolorki sa podkrecone to cała tonacja fotografii jest smaczna i przyjemna w odbiorze. Na sukces składa sie bdb kadr, czas naswietlenia spowodował ze zdjecie ma swoja fajna dynamikę .

    Druga fotografia to juz inna bajka , jest w moim odczuciu "zbyt twarda" za co mz. odpowiada zbyt duzo kontarstu i zbytnie nasycenie. Horyzont nalezałoby skorygowac gdyz jest wypukły.

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar emelsky
    Dołączył
    11 2015
    Miasto
    Żnin/Poznań
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    Pierwsza fotografia czaruje subtelnoscia i delikatnoscia, mimo ze kolorki sa podkrecone to cała tonacja fotografii jest smaczna i przyjemna w odbiorze. Na sukces składa sie bdb kadr, czas naswietlenia spowodował ze zdjecie ma swoja fajna dynamikę .

    Druga fotografia to juz inna bajka , jest w moim odczuciu "zbyt twarda" za co mz. odpowiada zbyt duzo kontarstu i zbytnie nasycenie. Horyzont nalezałoby skorygowac gdyz jest wypukły.
    Dziękuję za opinie, tudzież wskazówki. Staram się zapamiętywać warunki i próbować je odtwarzać. Na 1 było miękko, kolorowo i magicznie - cieszę się, że udało mi się to oddać.
    Na 2 "dużo" się działo ze światłem, Słońce przenikało pomiędzy chmurami i gasło... widziałem to bardziej "twardo" (jeśli można tak to ująć). Poszedłem z obróbką bardziej agresywnie (może o krok za bardzo) cały czas eksperymentuje, uczę się - dziękuję za komentarz, to bardzo miłe, że zajrzał Pan do mnie (forumowego świeżaka) i poświęcił czas na wskazanie błędów - horyzont faktycznie wykrzywiony (moje niedopatrzenie). Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam!

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo fajna ta 2-ka.., doprawdy trudno się czegoś przyczepić, kadr starannie poukładany, kamienie świetnie wprowadzają w głąb, być może delikatnie przygasił bym ten drugi bo trochę chce być najważniejszy. Kolorystyka OK , ta plama zieleni znakomicie godzi ciepłe barwy dołu z chłodnymi wody i nieba.
    Po raz wtóry udowadniasz że myślisz przy fotografowaniu.., tak trzymaj, Pozdrawiam.

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar emelsky
    Dołączył
    11 2015
    Miasto
    Żnin/Poznań
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cieszę się, że się podoba - to zawsze taka motywacja, że warto dalej kombinować w tym temacie śliczne dzięki za kolejną wizytę i notatkę pozdrawiam również.

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar emelsky
    Dołączył
    11 2015
    Miasto
    Żnin/Poznań
    Posty
    60

    Domyślnie

    No to jeszcze 4 kadry z Orłowa ode mnie

    3.

    4.

    5.

    6. Na koniec taka mała próba zmierzenia się z astrofoto

    Nikon D7200+Sigma 10-20 f/3,5+klika filtrów

    Zapraszam

  6. #16

    Domyślnie

    Wszystkie foty na dobrym poziomie. Mogą się podobać i kadrowo i kolorystycznie. Niejeden "turysta"
    chciałby mieć takie pamiątki. Jak dla mnie to tylko zbyt duża saturacja. Brakuje też trochę delikatności w kontrastach.

  7. #17
    Oszczędny w słowach Awatar emelsky
    Dołączył
    11 2015
    Miasto
    Żnin/Poznań
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomgol Zobacz posta
    Wszystkie foty na dobrym poziomie. Mogą się podobać i kadrowo i kolorystycznie. Niejeden "turysta"
    chciałby mieć takie pamiątki. Jak dla mnie to tylko zbyt duża saturacja. Brakuje też trochę delikatności w kontrastach.
    Dzięki za opinię! Biorę do serca Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Orłowo
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-02-2013, 23:45
  2. [ Sport ] [Koszykówka] Asseco Prokom Gdynia - Start Gdynia
    By Beson in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-10-2012, 23:58
  3. [ Krajobraz ] Orłowo
    By MatusP in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-02-2010, 18:52
  4. [ Krajobraz ] Gdynia Orłowo
    By himin in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-10-2008, 17:17
  5. [ Krajobraz ] Gdynia Orłowo wietrznie i zimowo
    By Hektor in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 12-01-2008, 20:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •