Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
Czy ktoś może stosuje zestaw plenerowy czyli generator jak w tytule i głowicę. Moje pytanie brzmi czy taki zestaw da się synchronizowac z krótkimi czasami a jeżeli tak to w jaki sposób (jakim nadajnikiem) ?
Drugie pytanie jakie mnie nurtuje to jak dzieli się moc generatora (1100Ws) przy korzystaniu z dwóch głowic jednocześnie oraz czy każdą z głowic można oddzielnie sterować?
Będę wdzięczny za odpowiedź bo szukając w internecie całkiem zgłupialem
da sie to synchronizowac z krotkimi czasami - wymagany nadajnik Elinchrom EL-Skyport Plus HS, dzieki niemu osiagasz nie tylko krotkie czasy synchronizacji, ale i pelne sterowanie lampami systemowymi. oczywiscie potrzebujesz do tego rowniez odpowiedniej glowicy - hs
jesli masz generator z mozliwoscia podpiecia np. 2 glowic, to tak jak jacek napisal w przypadku oznaczen as = asymetryczny podzial = najczesciej 1/3 2/3. raczej nie sadze, abys byl w stanie zmienic ten podzial. wybor portu a czy b wplywa na czasy synchronizacji.

najwiekszym problemem elinchroma w polsce jest chyba sam dystrybutor. moim zdaniem jesli ktokowiek bedzie chcial robic w milso zakupy, niech najpierw zobaczy na jakich zasadach oni prowadza dystrybucje elinchroma. dla wielu produktow (niekoniecznie najdrozszych) wymagana jest 100% wplata i czas oczekiwania 4-5 tygodni. to juz nawet nie jest azja, a afryka.
moze