W związku z kierunkiem w jakim zmierza dyskusja oraz lawiną raportów, wątek, ja zły, zamykam.
Szukaj
W związku z kierunkiem w jakim zmierza dyskusja oraz lawiną raportów, wątek, ja zły, zamykam.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Skontaktuj się z nami