Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Czytnik XQD

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Używa ktoś czytnika Sony MRW-E90 pod Windowsem 7? Nie wiem, czy znowu mam pecha i kupiłem trafiony egzemplarz, czy on po prostu nie lubi się z tym systemem. Windows wykrywa go jako "nieznane urządzenie" i nie potrafi znaleźć do niego sterowników.
    Niezły gadżet, bo obsługuje dwa formaty kart, których używam, no i karty pamięci wchodzą do niego poprzez zauważalne kliknięcie - w przeciwieństwie do Lexara, którego dotychczas używałem, gdzie trzeba je po prostu wciskać do oporu. Wszystko fajnie, tylko że nie działa Nie mam dostępu do nowszych wersji Windowsa, żeby sprawdzić.

    O takie ustrojstwo mi chodzi:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-sony-czytnik-mrw-e90-xqd-mrwe90.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	19,3 KB
ID:	22927
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Może aktualizacja win7 by pomogła, wiem że win7 miał problemy czasami ze starymi urządzeniami usb wymagajacymi starych sterowników, w win10 ten problem znikł, jednak dziwi mnie że masz problem z urządzeniem, które nie wymaga żadnych sterowników bo nie ważne czy tam masz SD czy XQD to nadal jest to magistrala szeregowa obsługiwana przez USB i tyle.

    Wszystkie gniazda tak mają ? może nie podpinasz pod USB 3 ( niebieski ).

  4. #14

    Domyślnie

    A może kwestia "oryginalności" produktu... Nie sądzę, by oryginalny Win i czytnik miały problem ze sterownikami.

  5. #15

    Domyślnie

    Podpinam pod niebieskie. Zresztą w to samo miejsce podpinam Lexara i śmiga. Sony tylko lekko się nagrzewa i tyle. Jest sygnał podłączenia nowego urządzenia, ale go nie widać w eksploratorze windows. Tylko w menagerze pojawia się "nieznane urządzenie". Mam automatyczne aktualizacje systemu, więc chyba w miarę na bieżąco jest..

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    A może kwestia "oryginalności" produktu... Nie sądzę, by oryginalny Win i czytnik miały problem ze sterownikami.
    Ktoś podrabia czytniki Sony i sprzedaję w polskich sklepach?
    Całe programowanie w kompie, łacznie z systemem, mam legalne.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Używa ktoś czytnika Sony MRW-E90 pod Windowsem 7? Nie wiem, czy znowu mam pecha i kupiłem trafiony egzemplarz, czy on po prostu nie lubi się z tym systemem. Windows wykrywa go jako "nieznane urządzenie" i nie potrafi znaleźć do niego sterowników.
    Niezły gadżet, bo obsługuje dwa formaty kart, których używam, no i karty pamięci wchodzą do niego poprzez zauważalne kliknięcie - w przeciwieństwie do Lexara, którego dotychczas używałem, gdzie trzeba je po prostu wciskać do oporu. Wszystko fajnie, tylko że nie działa Nie mam dostępu do nowszych wersji Windowsa, żeby sprawdzić.

    O takie ustrojstwo mi chodzi:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-sony-czytnik-mrw-e90-xqd-mrwe90.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	19,3 KB
ID:	22927
    Mam win7 na drugim kompie, mogę dzisiaj sprawdzić
    Na 10 działa bez problemów.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Mam win7 na drugim kompie, mogę dzisiaj sprawdzić
    Na 10 działa bez problemów.
    Będę bardzo wdzięczny.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  8. #18

    Domyślnie

    Z dokumentacji:

    Supported operating systems include Windows 7 (SP1), Windows 8, 8.1 and Windows 10, as well as Mac OS X 10.8, 10.9, 10.10 and 10.11.

    Może sprawdź, czy masz zainstalowany SP1.
    Jacek

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Będę bardzo wdzięczny.
    Sprawdziłem na 2 komputerach z 7, działa zarówno na USB 2(a teoretycznie nie powinien, bo USB 2.0 nie poda 0.9A wymaganego do zasilenia) jak i USB 3, z włożonymi jednocześnie kartami XQD i SD.
    Kupowany "u nas" w cyfrowe.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Sprawdziłem na 2 komputerach z 7, działa zarówno na USB 2(a teoretycznie nie powinien, bo USB 2.0 nie poda 0.9A wymaganego do zasilenia) jak i USB 3, z włożonymi jednocześnie kartami XQD i SD.
    Kupowany "u nas" w cyfrowe.pl
    Wielkie dzięki. Dla pewności jeszcze na innym kablu sprawdziłem. Nie chodzi i już. Odsyłam do sklepu.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Sprawdziłem na 2 komputerach z 7, działa zarówno na USB 2(a teoretycznie nie powinien, bo USB 2.0 nie poda 0.9A wymaganego do zasilenia) jak i USB 3, z włożonymi jednocześnie kartami XQD i SD.
    Kupowany "u nas" w cyfrowe.pl
    Powiedz mi jeszcze - te diody obok wejść kart ci się zapalają?
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Obudowa + czytnik
    By Azazel85 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-06-2011, 00:16
  2. Czytnik RSS
    By manfred in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 09:56
  3. Czytnik hdd
    By Karolek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-09-2009, 14:45
  4. CZYTNIK KART
    By Zbinek in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 29-11-2004, 23:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •