Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81
  1. #21

    Domyślnie

    Nie długo każdy się postanowi dostosować i nic nie ustalimy
    Fajnie by było żebyś przyjechał pokazać jak się fotografuje Wrocław tak jak Budapeszt
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #22

    Domyślnie

    Kurcze, ale ja w Budapeszcie byłem więcej razy niż we Wrocławiu, a jakby liczyć spędzone dni to już przepaść, dla tego miałem łatwo.

    Wrocławia poza ZOO i okolicami rynku właściwie nie znam, w dodatku zwykle bywałem tam służbowo a wtedy wszystko oglądałem wieczorem i albo się kołysało, albo było co najmniej nieostre .

  3. #23

    Domyślnie

    A czy "innosystemowi" członkowie forum też mogą uczestniczyć w zlocie?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ravbog Zobacz posta
    A czy "innosystemowi" członkowie forum też mogą uczestniczyć w zlocie?
    Czy spotkałeś się tutaj z jakąś formą dyskryminacji z powodu nazwy producenta aparatu jakiego używasz???

    Przecież ważne jest by dobrze się bawić, a nie to jaka firma wyprodukowała Twój aparat.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Czy spotkałeś się tutaj z jakąś formą dyskryminacji z powodu nazwy producenta aparatu jakiego używasz???
    Przez grzeczność wolałem zapytać Wielokrotnie spotykałem się w sieci z zaawansowanymi wojnami systemowymi, choć na tym forum faktycznie nie zaobserwowałem tego trendu

  6. #26

    Domyślnie

    W naszym gronie nie ma takich wojenek. Możesz zajrzeć do ostatniej edycji rawków. Wywoływaliśmy plik z Canona
    Kanał YT ​? ??​

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ravbog Zobacz posta
    Przez grzeczność wolałem zapytać Wielokrotnie spotykałem się w sieci z zaawansowanymi wojnami systemowymi, choć na tym forum faktycznie nie zaobserwowałem tego trendu
    Synek.... skończ pierniczyć farmazony i się na zlot zapisuj
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #28

    Domyślnie

    No czy "synek" to się okaże jak się spotkamy - mam już trochę zmurszały pesel
    Zapiszę się chętnie, choć jako miejscowy nie będę potrzebował zakwaterowania, pewnie przyjadę tramwajem

  9. #29

    Domyślnie

    Bardzo mnie cieszy taki rozwój wypadków którego prawdę mówiąc się nie spodziewałem. Mianowicie, że dołączają do nas nowi koledzy i to nawet z innymi systemami Oczywiście będzie nam bardzo miło Cię spotkać @ravbog

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Kurcze, ale ja w Budapeszcie byłem więcej razy niż we Wrocławiu, a jakby liczyć spędzone dni to już przepaść, dla tego miałem łatwo.

    Wrocławia poza ZOO i okolicami rynku właściwie nie znam, w dodatku zwykle bywałem tam służbowo a wtedy wszystko oglądałem wieczorem i albo się kołysało, albo było co najmniej nieostre .
    Spoko. Ja za to Wrocław znam doskonale ale jak widzę lepszych przewodników mieć będziemy. Miejscówki ci ogarniemy i tajniacko podpatrzymy technikalia twojej pracy
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  10. #30

    Domyślnie

    Właśnie... może pierwsze ustalimy na ile dni to będzie? Może od pt wieczorem (ew sobota rano) do niedzieli? W pt można by pofocić coś nocką i się później z deka zintegrować, w sobotę pofocić w dzień i wieczorem zintegrować się mocniej... w niedziele rozjazdy.

    W jakiej cenie są tam noclegi?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tematyczny Alert - Idą Zmiany - Pam Pam Pam Pam :)
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 30-03-2017, 21:19
  2. [ Architektura ] [PROJEKT TEMATYCZNY] Tory
    By Sławol in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 16:22
  3. [ Architektura ] Plener Wrocławski
    By jarek76 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-05-2008, 09:52
  4. [ Architektura ] Uniwersytet Wrocławski
    By elOGRODO in forum Architektura
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2008, 00:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •