Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Nikon D1x

  1. #21

    Domyślnie

    A na to pytanie, to raczej nikt nie odpowie. Generalnie to migawka pada dość losowo - może jeszcze zrobić 1000 zdjęć, może kilkaset tysięcy, a trafiają się eksponaty z milionami . D1x raczej ma przyzwoitszą migawkę.

  2. #22
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Miałem kilka sztuk i mam jedną nadal. Zawsze kupowałem używane. To bardzo wytrzymały sprzęt, którego używam do specyficznych zleceń. Jest na tyle tani, że nie warto martwic się o migawkę. Padnie, to kupuje się następny. Większy problem stanowi zdobycie dobrych baterii, których energie korpus zużywa znacznie szybciej niż w nowszych konstrukcjach.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Miałem kilka sztuk i mam jedną nadal. Zawsze kupowałem używane. To bardzo wytrzymały sprzęt, którego używam do specyficznych zleceń. Jest na tyle tani, że nie warto martwic się o migawkę. Padnie, to kupuje się następny. Większy problem stanowi zdobycie dobrych baterii, których energie korpus zużywa znacznie szybciej niż w nowszych konstrukcjach.
    Oryginalnych baterii to już pewnie kupić się nie da, ale zamienniki nowe są. Najlepiej zamawiać je bezpośrednio w Chinach. Patrząc po ofertach, u nas sprzedają to samo tylko cena dużo większa.

  4. #24

    Domyślnie

    Kolekcjonersko kupilem, pucha robila zdjecia do paszportow, jest w dobrym stanie tylko te gumy, nowe kosztowaly by mnie tyle co dalem za aparat, wszystko co zostalo napisane o D1X moge tylko potwierdzic, matryca slaba i płytka, aparat czasem gubi ostrosc jak by czujnik Afa nie pokrywal sie w ramce, obudowa pancerna jak w F5 tce, szkoda ze nie ma sygnalu dzwiekowego potwierdzenia ostrosci, przelacznik pomiaru swiatla na kominie chyba jak w kazym aparacie nie przelacza , lutstro klapie miekko, matryce czyscilem 3 razy bo chyba te 17 lat nie byla nawet dmuchana , dzieki koledzy za wskazowki.
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  5. #25

    Domyślnie

    Nic tak nie cieszy jak nowa zabawka Niech się sprawuje dobrze.

    Ja w zeszłym roku nabyłem D1. Wziąłem go na wakacje i całkiem przyjemnie się używało

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •