Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Duża torba fotograficzna

    Dzień dobry.

    Szanowni Nikoniarze,
    mam do Was kilka pytań i pozwalam sobie je zadać tutaj.

    Wertowałem internety, wujek google trochę pomagał, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

    Posiadam dwa aparaty firmy nikon; jeden format DX D3000 i jeden FX D750. Do tego dwie lampy Youngo 560-III. Mam również siedem słoików, filtrów dwie ładowarki i baterie zarówno do body i lamp.
    Pytanie do Was Drodzy Nikoniarze o torbę, która pomieści to wszystko. Dlaczego Torba, gdyż prze repo jest wygodniejsza, chyba że jakiś konkretny plecak doradzicie, który można też nosić jako torbę.

    Korzystając z okazji, zapytam jeszcze o lampę do D750. Czy inwestować w SB - 700 czy w YN z TTL?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    Pozdrawiam serdecznie

    Tomasz
    Ostatnio edytowane przez ThomiThomi ; 11-05-2017 o 08:42

Podobne wątki

  1. pomocy pomocy 50mm
    By kajaczarnowusy in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 15:16
  2. Pomocy .
    By nosze_kalosze in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-03-2007, 14:42
  3. Pomocy
    By Konat in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-02-2007, 21:39
  4. Pomocy !!!!!!
    By speedway12 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 25-01-2007, 15:23
  5. Pomocy
    By mado in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-02-2006, 11:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •