Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90

Wątek: Różności

  1. #81

    Domyślnie

    Kuba!

    1. W kwestii stresu - mam nadzieję, że nie przekraczam z krytyką granic przyzwoitości. Ogólnie to przyzwyczajony jestem do otwartej przyłbicy - nie pracuję w korporacji i wszyscy wokoło mówią co myślą. Ja też.
    2. Bardzo dobrze, że Twój obrazek wyląduje na ścianie, powinieneś co jakiś czas tam zajrzeć. Jakieś wnioski się pojawią.
    3. Nie napisałeś czy prace z alkoholem to zamówienie czy portfolio. A jak zamówienie to jakie.
    4. Jeszcze raz podkreślę, że praca 33 jest bardzo dobra. Nadal mi się wydaje, że kompas powinien chyba trochę rysunku dostać. Ale to Twoja fota i Ty wiesz dokładnie co i jak. A na pewno tak czy tak to mało istotny niuans i nie wart już rozmowy. Za to bardzo duży plus, że myślisz o różnych proporcjach. Przeważnie lepiej jest przekomponować obraz pod różne proporcje w tym i pion.
    5. Nie zrozumiałeś mnie w kwestii 32. Napisałem "po skosie" mając na myśli skos elewacji (czyli obrót wzdłuż pionowej osi). Co do ściągnięcia światła z globusa (tego górnego) to nie widzę problemu. Przyznam się, że ta linia wyprowadzająca wzrok mnie irytuje - być może inni uważają inaczej. Teraz patrzę, ze wzmocniłbym linię książek i powinno być już OK. I trochę więcej oddechu. W kwestii kreatywnego światła zostawiam Ci wolną rękę ale coś z brzegu kadru mogłoby pójść i zespolić projekt oświetleniowy.
    6. W kwestii "pomocy" to z najwyższa przyjemnością zostanę Twoim konsultantem.

    Pozdro
    Wiesiek

  2. #82

    Domyślnie

    Nie ma stresu bardzo sobie cenie Twoje uwagi i rady. W dodatku mam dużo dystansu do moich prac, bo wiem że szału nie robią i wiele im jeszcze brakuje, zwłaszcza do poziomu jaki chciałbym osiągnąć.

    Myślę że jest tak jak piszesz, najwięcej pracy mam do zrobienia w dziedzinach niezwiązanych z fotografią. Czyli kreatywność, oryginalność, porządne przygotowanie i zaplanowanie. Oraz wykończenie z dbałością o najmniejsze detale.

    Masz też racje że puszczenie światła pod kątem dałoby lepszy spot na globus kosztem symetrycznego oświetlenia butelki. Z drugiej strony takie oświetlenie dodałoby realizmu scenie i podkreśliło kształt butelki.
    Pomyślę jeszcze nad tym co napisałeś i coś przygotuje.

    Jeszcze raz wielkie dzięki przyjacielu i pisz śmiało wszystko co ci do głowy przyjdzie. Dla mnie to bardzo cenna wiedza której nie da się zdobyć czytając książki lub oglądając tutoriale.
    Wiele lat doświadczenia i tysiące godzin praktyki nie jest do zastąpienia.

  3. #83

  4. #84

    Domyślnie

    Bardzo fajne zrobione. Technicznie się nie wypowiem, ale jedynka jest super!

  5. #85

    Domyślnie

    Dziękuje. Taki wpadł mi do głowy pomysł na pokazanie dźwięku

  6. #86

    Domyślnie

    jak Ty to zes zrobil, to do teraz nie wiem bardzo dobrze
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #87

    Domyślnie

    Czara szyba obklejona gliną a glina taśmą. ( zresztą widzę że nie do końca wyczyściłem pyłki). Całość zalałem wodą i aerografem dmuchałem po płycie.Później kropienie na tafle wody aby uzyskać efekt "membrany"

  8. #88

  9. #89

    Domyślnie

    Dopiero teraz zauważyłem tę perełkę. Może wstawiłbyś to do wątku o "stolikowym advertorialu...." bo pasowałoby wprost idealnie. A ja Ci złożę hołd

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Dopiero teraz zauważyłem tę perełkę. Może wstawiłbyś to do wątku o "stolikowym advertorialu...." bo pasowałoby wprost idealnie. A ja Ci złożę hołd
    Hołd zbędny, ale Twoje rady bardzo chętnie przyjmę

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Roznosci...
    By kulama in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-04-2014, 13:40
  2. [ Pozostałe ] Różności
    By Tomaaz in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 15:10
  3. [ Pozostałe ] Różności
    By Patryk546 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 14:14
  4. [ Przyroda ] Różności
    By jajacek44 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 23:39
  5. [ Pozostałe ] różności
    By maryczary in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •