Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 90

Wątek: Różności

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Nie wiedziałem, że masz taki wątek tutaj Z przyjemnością obejżałem te prace, dzięki!
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  3. #13

    Domyślnie

    Postanowienie noworoczne dzięki za odwiedziny.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    @pioterkow taka propozycja na weekend.
    Dziękuję, na zdrowie!
    BArdzo ciekawe masz te zdjęcia - widać fajne pomysły i wyważoną, nienachalną obróbkę.
    Mogę się tylko powtórzyć - DOBRA ROBOTA!
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  5. #15

    Domyślnie

    Podobają mi się takie zdjęcia, nie będę się rozpisywał, bo wszystko wyżej już zostało napisane
    Jedynie o więcej bym poprosił
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #16

    Domyślnie

    @notdot dziękuje, takie zdjęcie ze sesji portretowej z ostatniej soboty a że kierowcy nie ma to wrzucę tutaj.
    13.
    Orange Beast I by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr

  7. #17

    Domyślnie

    @90s jak dla mnie to 13. Jest zdecydowanie najgorszym twoim zdjeciem jakie mialem okazje zobaczyc no ale do rzeczy. Po pierwsze to przesadzikes z obrobka a szczegolnie z lakierem i uwydatnieniem chromowanych czesci przez co wyglada to mega sztucznie Sam tez nie lubie HDR (ale to juz chyba zalezne od osoby) no i kadrowo zostawil bym ciut wiecej miejsca przed motocyklem

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  8. #18

    Domyślnie

    @Matt. Dziekuje za krytykę, w końcu coś się nie podoba, co mnie cieszy bo daje jakiś punkt odniesienia do swojej pracy. Masz racje w każdym punkcie poza tym HDRem, to pojedyncze ujęcie a robotę robią dwie lampy i zastane. Realizm też nie był moim celem,chciałem szpanerskie zdjęcia i to tylko jedno z serii portretowej sesji. Efekt chromu to bardziej dzieło światła lamp jak mojej obróbki. Co do kadru to niestety musiałem prostować go trochę bo z tak niskiej perspektywy i pod tak dużym pochyłem motor leciał do tyłu, niestety nie zostawiłem naddatku pod poprawki. Stąd ciasno. Najwiecej pracy zajęło mi tło i usuwanie pudel klimatyzatorów. Motor to już detale usuwanie jakiś niedoskonałości i lekkie czyszczenie kół.

  9. #19

    Domyślnie

    @90s najbardziej razi mnie lakier wyglada po prostu mega sztucznie ale jak taki byl zamysl i klijent jest "happy" to to jest najwazniejsze Sam wole bardziej stlumione/pastelowe kolory wiec moze temu mnie to az tak razi

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  10. #20

    Domyślnie

    Lakier tak wyglądał, 1/4 wartości tego motocykla to ta farba, metaliczny nie może być pastelowy, tu jeszcze było polerowanie na wysoki połysk, ja mam lekkie obiekcje co do samego koloru i czy ściany i PP nie zrobiły go bardziej czerwonym niż był w rzeczywistości, ale zapomniałem zrobić zdjęcie z PCC i nie mam wzorca. Właściciel natomiast powiedział że jest idealnie.

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Roznosci...
    By kulama in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-04-2014, 13:40
  2. [ Pozostałe ] Różności
    By Tomaaz in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 15:10
  3. [ Pozostałe ] Różności
    By Patryk546 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 14:14
  4. [ Przyroda ] Różności
    By jajacek44 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 23:39
  5. [ Pozostałe ] różności
    By maryczary in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •