Close

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 315

Wątek: 90 Krajobrazów

  1. #21

    Domyślnie

    Dziękuje kurako92, w sumie to wiele miejsc wygląda bardzo zwyczajnie, nie raz jest rozczarowanie zdjęcia innych- rzeczywistość.

    Nbogdan wszystko jest do wyuczenia, mam masę zdjęć do których sięgam po latach bo wcześniej albo nic w nich nie widziałem albo nie potrafiłem odpowiednio ich obrobić.
    O braku wyczucia na światło nie wspominając.
    Wszystko kwestia praktyki, najlepiej robić zdjęcia w swojej okolicy, tutaj najlepiej trenuje się oko i kreatywność, bo nigdy nic ciekawego tutaj nie ma.


    Co do RAWa to mogę coś podesłać, tylko nie wiem o co dokładnie z nimi chodzi i jaka ma być tematyka.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Wszystko kwestia praktyki, najlepiej robić zdjęcia w swojej okolicy, tutaj najlepiej trenuje się oko i kreatywność, bo nigdy nic ciekawego tutaj nie ma.

    Co do RAWa to mogę coś podesłać, tylko nie wiem o co dokładnie z nimi chodzi i jaka ma być tematyka.
    Coś może być na rzeczy...
    Mam upatrzoną miejscówkę, przypuszczam śmiem twierdzić że jestem pewny, że z tego wyjdą dobre, jak nie bardzo dobre ujęcia. Ale, cały czas coś przeszkadza aby tam podjechać. To za późno to za wcześnie, to się nie chce itp.
    A potem narzekam, że nie mam zdjęć. Może trzeba zacząć coś robić?

    Co do Rawków, to zawołam kierownika, @siemalysy, może by coś wydumał.
    Pozdrawiam, i czekam na następne zdjęcia.
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  3. #23

    Domyślnie

    Ktoś mnie wołał Witam serdecznie. Oglądałem ten wątek już kilka razy i z każdym oglądaniem tych zdjęć, podobały mi się cały czas bardzo Tylko ja generalnie staram się nie oceniać bo wiem, że są bardziej doświadczeni ode mnie Wracając do tematu, do którego zostałem wezwany. Na początku kolego @90s zachęcam do zabawy z nami w rawki. Wygrana gwarantuje nie tylko szacunek na forum i u siebie na dzielni, ale też daje możliwość udostępnienia swojego rawka do kolejnej edycji zabawy Zawsze jest też taka malutka furtka, że jak któryś ze zwycięzców nie będzie miał czegoś ciekawego do zabawy to moglibyśmy w takim przypadku coś poprosić od Ciebie
    Kanał YT ​? ??​

  4. #24

    Domyślnie

    Dziękuje siemalysy za wyjaśnienie zasad. Chętnie wezmę udział jak się kiedyś odkopię ze swoimi "rawkami"
    Nbogdan jak będziesz chciał RAWa z hasiaka to napisz mi na PW swój email to ci wyślę przez wetransfer jakiś plik. Tak myślę będzie najprościej i najszybciej.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Dziękuje siemalysy za wyjaśnienie zasad. Chętnie wezmę udział jak się kiedyś odkopię ze swoimi "rawkami"
    Nbogdan jak będziesz chciał RAWa z hasiaka to napisz mi na PW swój email to ci wyślę przez wetransfer jakiś plik. Tak myślę będzie najprościej i najszybciej.
    Super. Drzwi będą zawsze otwarte
    Kanał YT ​? ??​

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Jak już pisałem w innym twoim temacie, tak i tu zdjęcia mi się mega podobają. I prośba o więcej
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Naprawde ŚWIETNE zdjęcia. Przemyślane kadry, fajne światło i profesjonalna obróbka.
    Nie znosze tych wysaturowanych na maxa HDR-ów udających “artyzm”.
    Twoje zdjęcia wyglądają bardzo naturalnie, mają swój klimat.
    Obejrzałem z prawdziwą przyjemnością kilka razy.
    Dziękuję i gratuluje świetnych zdjęć.
    Pozdrawiam.
    Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  10. #30

    Domyślnie

    Zdjęcie nr 49 szufladowe jak twierdzisz. Wiadomo, przecież wszyscy trzymają takie zdjęcia w szufladach
    Naprawdę wpadam w kompleksy jak oglądam takie szufladowe.

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. obiektyw m.in. do krajobrazów
    By izafrym in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 25-02-2014, 11:00
  2. [ Krajobraz ] Kilka krajobrazów
    By wrzesientomek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 09-05-2013, 22:23
  3. Obiektyw do krajobrazów
    By bajcy in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 15-02-2012, 01:40
  4. Obiektyw do krajobrazów
    By grzegorzdz72 in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 24-11-2011, 12:40
  5. [ Krajobraz ] Kilka krajobrazów
    By wrzesientomek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 17:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •