Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Dostateczny +
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #3

  4. #4
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    mocno podkręcone kolorki

  5. #5

    Domyślnie

    Łukasz, to chyba nie był Twój najlepszy dzień na fotografowanie, Widziałem i wiem, że potrafisz lepiej.
    Lewe 10. Pierwsze co mi przychodzi do głowy patrząc na wyraz twarzy obojga to to, że zastanawiają się oboje jak do tego doszło...
    17 bardzo mi się podoba.
    Lewe 18. Tutaj mam wrażenie że kobieta próbuje odsunąć natarczywego adoratora.
    20 ręka na pupę i byłoby zdjęcie z pazurem, choć jeśli PM sztywna to pewnie byś ich zszokował propozycją.
    22 bardzo nienaturalne, ale rozumiem że nie wszyscy mają talent do pozowania.
    23 podoba mi się choć małżonek ma głupi wyraz twarzy.
    To co mnie jeszcze boli to centralne kadrowanie na większości zdjęć.
    PS. Mam nadzieję że nie odbierzesz moich uwag personalnie, nie o to mi chodzi Wszyscy jesteśmy tu żeby rozwijać swoje umiejętności i krytyka to najlepsze co możemy dostać.

  6. #6

    Domyślnie

    Nawet mi się podoba. Niektóre kadry bardzo fajne, szczególnie te proste i minimalistyczne (choć coś tam gdzieś niepotrzebnie wchodzi i można było przyciąć). Kolory nie w moim guście... zbyt mocne w wielu miejscach. Widziałem inne Twoje reportaże/zestawy zdjęć i ten chyba najgorszy z tego co pamiętam. No i aberracje - niektóre kadry aż krzyczą aberracyjną obwódką! Nie wkurza Cię to? :O
    Ostatnio edytowane przez smogg9 ; 24-03-2017 o 21:10
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  7. #7

    Domyślnie

    5 zdjec na 23 na których głównym motywem jest wiązanka (1,2,4,9,11). Troszkę chyba za dużo. Plener na tak (16,17,18,21,23) reszta bez szaleństw, tym bardziej jak na ślubniakowego guru


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  8. #8

    Domyślnie

    Nie obraź się, ale mi bardziej podobał się (bez skojarzeń) Łukasz z Nikkorami niż ten teraz z Artami naprawdę, śledzę Twoją twórczość tutaj już od długiego czasu, pamiętam jakie wrażenie robiły na mnie Twoje reportaże zrobione N35DX, potem N35ED, było w nich coś co przyciągało uwagę, były emocje, widać było kreatywność. Po przesiadce na Arty zaczęło się trochę nudno: przesycone kolory, plenery bez emocji, takie jakieś efekciarstwo typu "patrzcie, jakie moje zdjęcia są super jakości"...ale po minucie zapomina się o nich, bo nic więcej na nich nie ma, niestety.Bez urazy, takie mam wrażenie, wróć dawny Łukaszu

  9. #9

    Domyślnie

    Ja znów mam odwrotnie, w sensie że teraz takie zdjęcia kilkakrotnie bardziej podobają się ludziom i jest kilkakrotnie większe zainteresowanie. Więc się nie obrażam
    Ps. Nie wszystkie reportaże, PM są takie same. Więc wszystko wygląda inaczej Mam jeszcze ogrom ślubów do wrzucenia na bloga z 2016r. Więc spokojnie... :P dzięki za opinie
    Ps2. Nie robię tylko sigmami :P
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 24-03-2017 o 22:04

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Ja znów mam odwrotnie, w sensie że teraz takie zdjęcia kilkakrotnie bardziej podobają się ludziom i jest kilkakrotnie większe zainteresowanie. Więc się nie obrażam
    Ps. Nie wszystkie reportaże, PM są takie same. Więc wszystko wygląda inaczej Mam jeszcze ogrom ślubów do wrzucenia na bloga z 2016r. Więc spokojnie... :P dzięki za opinie
    Ps2. Nie robię tylko sigmami :P
    Z drugiej strony słusznie, to nie nam mają się zdjęcia podobać, tylko klientom

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener Moszna
    By pastrana in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-10-2013, 19:11
  2. [ Architektura ] Zamek - Moszna
    By mosq in forum Architektura
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-10-2011, 10:42
  3. Kamila i Przemek | i reportaż, i plener
    By Iza Górska in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 15:30
  4. [ Architektura ] Zamek Neuschwanstein, czyli po PL Moszna
    By audik in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-03-2011, 19:03
  5. Ewelina i Przemek - plener (16)
    By willy_fil_ in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-10-2010, 07:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •