Szukaj
Dla czystosci kadru zdałoby się coby falochron? wyłaził idealnie z LD. Ciachnąć nieco trza. ale ogólnie gicior.
Jest super plus ciachnąć od dołu jak maniak prawi. Ale i tak klimat mega
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
Fajne, ale jak dla mnie podział mógłby się ograniczyć do sporo mniejszej ilości nieba.
Fuji
Z tej miescówki taki kadr to czyste szaleństwo![]()
...i bardzo dobrze, że szukasz czegoś innegomało ludków odwraca się i foci to co za plecami.
Troszkę leci w lewonatomiast miejsce "wychodzenia" falochronu nie przeszkadza zupełnie, fajny obrazek.
Pozdr =]
Ostatnio edytowane przez Adam Majchrzak ; 21-03-2017 o 23:15
Jakoś tak za mało treści w tym zdjęciu. Znam dobrze to miejsce i widzę, że starałeś się je pokazac inaczej ale w mojej ocenie średnio dobrze to wypadło.
Kadr generalnie bardzo fajny, tylko w mojej ocenie za dużo nieba i nic więcej bym nie ruszał.
D7500; N50/1,8; N35/1,8, SB 910
Skontaktuj się z nami