Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Lyme regis

  1. #1

  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Dla czystosci kadru zdałoby się coby falochron? wyłaził idealnie z LD. Ciachnąć nieco trza. ale ogólnie gicior.

  3. #3

    Domyślnie

    Jest super plus ciachnąć od dołu jak maniak prawi. Ale i tak klimat mega
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #4

    Domyślnie

    Fajne, ale jak dla mnie podział mógłby się ograniczyć do sporo mniejszej ilości nieba.
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    Z tej miescówki taki kadr to czyste szaleństwo
    ...i bardzo dobrze, że szukasz czegoś innego mało ludków odwraca się i foci to co za plecami.

    Troszkę leci w lewo natomiast miejsce "wychodzenia" falochronu nie przeszkadza zupełnie, fajny obrazek.

    Pozdr =]
    Ostatnio edytowane przez Adam Majchrzak ; 21-03-2017 o 23:15

  6. #6

    Domyślnie

    Jakoś tak za mało treści w tym zdjęciu. Znam dobrze to miejsce i widzę, że starałeś się je pokazac inaczej ale w mojej ocenie średnio dobrze to wypadło.

  7. #7

    Domyślnie

    Dołu bym nie ciął, ma lecieć mur do narożnika, góry bezużytecznej bym trochę zebrał i wyprostował całość bo sobie leci ...
    Nikon i podróże ...


  8. #8

    Domyślnie

    Kadr generalnie bardzo fajny, tylko w mojej ocenie za dużo nieba i nic więcej bym nie ruszał.
    D7500; N50/1,8; N35/1,8, SB 910

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Lyme Regis
    By Kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 15:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •