Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Jak dodajecie zdjęcia na Instagram

    Przepraszam a głupie pytanie, niby coś tam znalazłem w sieci, jakieś sposoby, ale ciekaw jestem jak wy to robicie, jak dodajecie zdjęcia na Instagram? Bo ja niestety jeszcze tego nie ogarnąłem.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brassai Zobacz posta
    Przepraszam a głupie pytanie, niby coś tam znalazłem w sieci, jakieś sposoby, ale ciekaw jestem jak wy to robicie, jak dodajecie zdjęcia na Instagram? Bo ja niestety jeszcze tego nie ogarnąłem.
    1. Kopiujesz zdjęcie do telefonu (przez kabel, email, wstawiasz na web, otwierasz w telefonie i następnie je zapisujesz do telefonu itp, albo robisz zdjęcie telefonem.
    2. W jakimś programie w telefonie zapiujesz wszystkie słowa kluczowe z #...... aby mieć gotowe dodać do zdjęcia
    3. Otwierasz Instagram
    4. Klikasz na środkowy klawisz [ + ] na dole.
    5. Wybierasz zdjęcie
    6. Dokładasz filtry albo ignorujesz
    7. Write Description - dodajesz opis i słowa kluczowe z #
    8. Klikasz "Share"
    Ostatnio edytowane przez Władca Pixeli ; 17-03-2017 o 06:59
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    1. Kopiujesz zdjęcie do telefonu (przez kabel, email, wstawiasz na web, otwierasz w telefonie i następnie je zapisujesz do telefonu itp, albo robisz zdjęcie telefonem.
    2. W jakimś programie w telefonie zapiujesz wszystkie słowa kluczowe z #...... aby mieć gotowe dodać do zdjęcia
    3. Otwierasz Instagram
    4. Klikasz na środkowy klawisz [ + ] na dole.
    5. Wybierasz zdjęcie
    6. Dokładasz filtry albo ignorujesz
    7. Write Description - dodajesz opis i słowa kluczowe z #
    8. Klikasz "Share"
    1. Czy zdjęcia najpierw przesyłane do tel, a następnie na ista, nie tracą nic na jakości, bo gdzieś czytałem, że w ten sposób tracą.

    2. W jakiej rozdzielczości publikujecie zdjęcia na Insta?

  4. #4

    Domyślnie

    Brassi ściągaj sobie zdjęcia przez telefon, przez wyszukiwarkę internetową. Ewentualnie przesyłasz sobie na kompie na maila, później maila odbierasz przez telefon. Zdjęcia mogą być w mniejszej rozdzielczości, pionowe zawszę są ucinane. Nie przejmuj się jakością i małą rozdzielczością, instagrama w 95% ludzie przeglądają na małych wyświetlaczach telefonu. Jeżeli chcesz ładować bezpośrednio przez kompa, tą są osobno programy. Ale właśnie cała frajda polega na tym że instagram to aplikacja na telefony Ja sobie ściągam fote z maxmodels i wrzucam na instagrama przez telefon wszystko.

    Ps. zapraszam do mnie na instagrama: https://www.instagram.com/lukaszsztybe/

  5. #5

    Domyślnie

    Ok. Dzięki, chyba już wszystko jasne.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Insta nie lubi pionowych zdjęć (kocha kwadratowe). Po wrzuceniu pionu, insta obetnie górę i dół do proporcji ok 4:3 (nie pamiętam z głowy). Jeśli chcesz zachować cały kadr, to dodaj białe paski po bokach.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  8. #8

    Domyślnie

    Z komputera najłatwiej dodaje się za pomocą klawisza F12. Wchodzi wtedy w tryb dla programistów i można dodawać jak ze smartfona.
    Instagram w pionie tnie chyba do rozmiaru 5:4.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carter Zobacz posta
    to tak proste, że wystarczy poświęcić kilka minut na naukę


    Temat sprzed 5 lat.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    To chyba będzie spamer. Mail z domeny @outlook.com (sporo botów podaje maile stamtąd, a to przecież nie jest popularna domena) i użytkownik był na naszym forum całe 2 minuty i to po godz 4 w nocy.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. zdjecia produktow (zdjecia 360*)
    By sote in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-05-2015, 16:30
  2. Zdjęcia z lampą- pomarańczowe zdjęcia
    By Marcin110388 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-07-2013, 00:21
  3. Instagram, FB i inne - regulaminy serwisów dot. fotografii
    By Jacek_Z in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 12:45
  4. Instagram
    By malasana in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 21-12-2012, 22:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •