Witam serdecznie
Co jest lepsze do makro? Pierścienie pośrednie czy konwerter Raynox. Chciałbym uzyskać dobrą jakość przy powiększeniu 2:1 lub 3:1.
Pozdrawiam
Darek
Szukaj
Witam serdecznie
Co jest lepsze do makro? Pierścienie pośrednie czy konwerter Raynox. Chciałbym uzyskać dobrą jakość przy powiększeniu 2:1 lub 3:1.
Pozdrawiam
Darek
Skontaktuj się z nami