zamiarem było zrobić mały deserek z "marmoladą". Co zrobiłem dobrze, a co sknociłem w mgnieniu oka wychwycicie. A i niektórym będzie się chciało o tym mi zakomunikować.
Pozdrawiam Janusz
Szukaj
zamiarem było zrobić mały deserek z "marmoladą". Co zrobiłem dobrze, a co sknociłem w mgnieniu oka wychwycicie. A i niektórym będzie się chciało o tym mi zakomunikować.
Pozdrawiam Janusz
Skontaktuj się z nami