Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Atak

  1. #21

    Domyślnie

    Pisałem już na FP, moim zdaniem gdyby kadr obejmował jeszcze kitę rudzielca zdjęcie było by idealne.
    Scena i moment wykorzytany świetnie. Można tylko gratulować.
    Przyzwyczailiśmy się na forum do zdjęć przyrodniczych na wysokim poziomie i obecnie uważam że i atrakcyjności w dużej mierze zaczyna zależeć od uchwycenia nietypowych momentów, akcji, scenerii.
    W tym przypadku słów brak, GRATULACJE
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  2. #22

    Domyślnie

    Super moment, gratki.
    D90 | D500 | Z8 | N10-24/3,5-4,5 | Sam14/2,8 | T17-35/2,8-4 | S17-70/2,8-4 | N24-120/4 | N35/1,8 | N50/1,8 | S60-600/4,5-6,3 | N70-300/4-5,6 | T90/2,8 | NZ180-600/5,6-6,3 | coś tam z M42 | SB600 | SB800 | kilka kg dodatkowego złomu do dźwigania |

  3. #23

    Domyślnie

    Zdecydowanie najlepsze zdjęcie z udziałem "ptactwa", prezentowane na tym forum, przynajmniej z kilkunastu ostatnich miesięcy. Nietuzinkowe, i zapewne nieprędko pojawi się podobne. Gdyby nie ucięty ogon lisa byłby ideał. Ale to takie "czepianie" się na siłę. Zdjęcie jest kapitalne.

  4. #24

    Domyślnie

    Gratuluję strzału. Wysyłaj na "Wildlife Photographer of The Year"

  5. #25

    Domyślnie

    Faktycznie , szczęka opada. Gratulacje...
    D3100 + N 18-105 + N 35/1.8 G

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Atak...
    By moshica in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 18:34
  2. atak
    By ADAS in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 14:19
  3. Atak...
    By Dyziek in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-12-2008, 15:35
  4. [ Makro ] ''atak''
    By arachiusz in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-05-2008, 17:22
  5. [ Przyroda ] Atak
    By Mikesi in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 24-02-2008, 11:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •