Pisałem już na FP, moim zdaniem gdyby kadr obejmował jeszcze kitę rudzielcazdjęcie było by idealne.
Scena i moment wykorzytany świetnie. Można tylko gratulować.
Przyzwyczailiśmy się na forum do zdjęć przyrodniczych na wysokim poziomie i obecnie uważam że i atrakcyjności w dużej mierze zaczyna zależeć od uchwycenia nietypowych momentów, akcji, scenerii.
W tym przypadku słów brak, GRATULACJE
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami