Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79
  1. #71

    Domyślnie

    Raczej tak. Mam pozytywne doświadczenia z tym sklepem

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dvd_100 Zobacz posta
    Raczej tak. Mam pozytywne doświadczenia z tym sklepem

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
    Kupujesz części, czy od razu składasz zestaw ?

  3. #73

    Domyślnie

    Kupuje części by samemu złożyć zestaw dysk, ssd mam i zasilacz też.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  4. #74
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Taki zestaw wczoraj ze znajomym wybieraliśmy, dodałem tam HDD bo potrzebujesz, on wybrał 2TB SSD najtańszy z możliwych ale nie w x-kom, buda taka jak w koszyku ale wersja z oknem, płyta główna była w zestawie gigabyte elite B450, tu zmieniłem na X470 ale jak musi być X570 co wybrałeś to bierz, co do monitora to nie wypowiem się bo mam inne podejście do tego tematu i szkoda wałkować to w kolejnym temacie.
    https://www.x-kom.pl/lista/vcoejt9hi

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Taki zestaw wczoraj ze znajomym wybieraliśmy, dodałem tam HDD bo potrzebujesz, on wybrał 2TB SSD najtańszy z możliwych ale nie w x-kom, buda taka jak w koszyku ale wersja z oknem, płyta główna była w zestawie gigabyte elite B450, tu zmieniłem na X470 ale jak musi być X570 co wybrałeś to bierz, co do monitora to nie wypowiem się bo mam inne podejście do tego tematu i szkoda wałkować to w kolejnym temacie.
    https://www.x-kom.pl/lista/vcoejt9hi
    Jak masz inne, podejście to wal chętnie, posłucham opinii kogoś innego generalnie to mi się trochę zmieniło. Płyta będzie prawdopodobnie na MSI b450. Tego geforce zmieniłem na Radeon RX 5700 xt, bo cena ta, sama co 2060 super a jest wydajniejszy. A druga opcja co też mocno rozważam to geforce 1660 plus monitor 2k. I wyjdzie z półtora tysiąca taniej.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  6. #76
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli B450 to nie MSI, za wersje MAX zapłacisz tyle co za inne X470, nie ma sensu, zresztą oni w MSI nadal dłubią cały czas z BIOS żeby chodził poprawnie Ryzen 3xxx.
    gpu tylko nvidia ma sens moim zdaniem, bierz 1660ti, karty RTX jako tako na 1080p idą, a jak wyłączysz wszystko to po co RTX ?
    Grafika ma być do gier czy jak ? Jeśli do gier na monitorze 4K to celuj w RTX 2080 co najmniej.

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Jeśli B450 to nie MSI, za wersje MAX zapłacisz tyle co za inne X470, nie ma sensu, zresztą oni w MSI nadal dłubią cały czas z BIOS żeby chodził poprawnie Ryzen 3xxx.
    gpu tylko nvidia ma sens moim zdaniem, bierz 1660ti, karty RTX jako tako na 1080p idą, a jak wyłączysz wszystko to po co RTX ?
    Grafika ma być do gier czy jak ? Jeśli do gier na monitorze 4K to celuj w RTX 2080 co najmniej.
    Generalnie potrzebuje komputer do lightrooma, Photoshopa i illustratora. A co do gier, to miło by było sobie pograć w 4k większość tytułow tak w 50-60 chodzi na rx 5700xt a jestem przyzwyczajony do 30fps więc nie narzekał bym.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  8. #78
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to bierz 4K jeśli wszystko pasuje, moim zdaniem podpierając się testami do 2560x1440 rtx2070 jest za słabe.

  9. #79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No to bierz 4K jeśli wszystko pasuje, moim zdaniem podpierając się testami do 2560x1440 rtx2070 jest za słabe.
    To daj linka do tych testów bo jestem ciekaw

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Podobne wątki

  1. D700 - ile maksymalnie w serii?
    By moby in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 11-02-2016, 17:49
  2. karta maksymalnie wykorzystująca możliwości zapisu w D300s
    By shaolin1 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-12-2011, 15:48
  3. MAKSymalnie świetne zdjęcia.
    By Hlynur in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 23:31
  4. Jak maksymalnie przyspieszyć D70s ?
    By kuba_rsx in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-10-2009, 09:36
  5. ViewNX maksymalnie obciąża procesor
    By wigi in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-05-2008, 11:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •