Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Ale co to ma wspólnego z 99% sRGB?

    Inna sprawa, że skoro "niemal identycznie" jest na budżetowym LG to w jakim celu robi się monitory 4-10x droższe?
    Dla mnie ta jakość wystarcza nie jestem zawodowym fotografem a tylko amatorem szukałem monitora który trochę poprawi mój komfort pracy nad zdjęciami, ten to zrobił jest to może budżetowy monitor ale na początek lepsze takie 24 LG niż 10 razy droższy Eizo. Może kiedyś uda się zarobić na lepszy

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał25 Zobacz posta
    Dla mnie ta jakość wystarcza nie jestem zawodowym fotografem a tylko amatorem szukałem monitora który trochę poprawi mój komfort pracy nad zdjęciami, ten to zrobił jest to może budżetowy monitor ale na początek lepsze takie 24 LG niż 10 razy droższy Eizo. Może kiedyś uda się zarobić na lepszy
    Nie pytam czy wystarcza, tylko jaki związek ma 99% sRGB z jakością wyświetlania? Skoro rzucił Pan taki argument jako pozytyw, chciałbym się dowiedzieć co on oznacza.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #23

    Domyślnie

    LG to badziewie a nie monitory. Mam a właściwie miałem w robicie 7 monitorów LG z czego po 4 latach podało 6!

    Nawet te droższe modele to sraczka niesamowita. Cud miód UltraFine 5K a wyłącza się gdy w pobliżu pojawi się sygnał wi-fi z laptopa czy routera



    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #24

    Domyślnie

    Nie wiem co ma wspólnego szukałem monitora pisałem ze się nie znam, dostałem odpowiedzi na innym portalu że mam szukać takiego co ma dobre odwzorowanie kolorów ze im więcej procent tym lepszy będzie. Mi na obecną chwilę wystarcz taki, jak possałem wyżej jak będzie kiedyś kasa to i lepszy monitor kupić

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał25 Zobacz posta
    Nie wiem co ma wspólnego szukałem monitora pisałem ze się nie znam, dostałem odpowiedzi na innym portalu że mam szukać takiego co ma dobre odwzorowanie kolorów ze im więcej procent tym lepszy będzie.
    No i to jest bzdura wierutna. Procenty oznaczają maksymalne nasycenia jakie monitor może wyświetlić. Tylko i wyłącznie to, nic więcej. Nie ma to kompletnie nic wspólnego wiernością reprodukcji.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  6. #26

    Domyślnie

    Niestety ale prosiłem o poradę nie otrzymałem żądnej ciekawej ofercie, pisałem ze cenowo że około 1000. Jak napisałem wcześniej mi ten monitor na dzień dzisiejszy wystarcza jak będzie kasą będzie inny

  7. #27

    Domyślnie

    Monitor jak za taką cenę jest bdb. Jakość obrazu jest na dobrym poziomie.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Monitor
    By wicher292 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-07-2013, 18:52
  2. Monitor Monitor LED Asus 21.5" LED ML229H
    By Zalew in forum Komputery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2011, 13:38
  3. Monitor
    By fotokornik in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-10-2009, 11:28
  4. monitor
    By Artur25 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-09-2007, 19:29
  5. monitor
    By bwn in forum Komputery
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-06-2007, 12:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •