Witam
noszę się z zakupem karty pamieci, najlepiej san disk, bo miałem i nie zawodziła, zastanawiam sie tylko czy wystarczy Ultra czy exstreme czy exstreme pro, wydaje mi się, że skoro mało kręce filmów to ultra wystarczy, ma ktoś te karty doradzi co będzie optymalne do d 7200