Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Trwała mysz bezprzewodowa

    Tak jak w temacie- szukam trwałej myszki bezprzewodowej. Wszystkie trzy dotychczasowe padły w okresie 10-12 miesięcy- a to rolka, a to przycisk... Używałem MS8000, HP X3300, Logitech MX Anywhere 2.
    Wymagania:
    -TRWAŁOŚĆ
    -przyzwoita precyzja
    -czterokierunkowa rolka
    -boczne przyciski "wstecz/do przodu"
    -możliwość zasilanie akumulatorkami AA (niestety nie do każdej swobodnie wchodzą)
    -cena do 500 zł jeśli będzie faktycznie bardzo trwała
    Chyba na tyle co mi przychodzi do głowy. Zastosowanie standardowe: internet, programy graficzne, ogólne użytkowanie komputera. Nie gram.

    Może ktoś coś poleci?

  2. #2

    Domyślnie

    tablet wacoma (photo z touchpadem ?) po 2 tyg przyzwyczajania sie nie wrocisz do myszki

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NaPeK Zobacz posta
    tablet wacoma (photo z touchpadem ?) po 2 tyg przyzwyczajania sie nie wrocisz do myszki
    Okej. A poza tabletem jaka mysz?

  4. #4

    Domyślnie

    Mam logitecha M510
    duża, bo mam dużą dłoń, ale nie za ciężka, nie przeładowana jak dla graczy, bo zazwyczaj duże to te dla graczy z dużą ilością przycisków
    mam prawie 2 lata, złego słowa powiedzieć nie mogę
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5

    Domyślnie

    Brałem pod uwagę 510 i 705. Ale po przygodzie z ostatnim Logitechem mam wątpliwości.

  6. #6

    Domyślnie

    G700s. Był temat o myszkach już i pisałem tam o G700. Można przekopiować i dokleić "s" w odpowiednich miejscach :P
    d70s + N18-70 + N55-200

  7. #7

    Domyślnie

    logitech m185 - mam od 3 lat i zero problemów. Cena super. Do internetu itp wystarcza w zupełności.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Brałem pod uwagę 510 i 705. Ale po przygodzie z ostatnim Logitechem mam wątpliwości.
    Obecny Logitech, to już nie to co dawniej. Miałem przez kilka lat, może nawet z 10, a właściwie nadal mam w szufladzie MX518 i mimo tego, że pożółkła obudowa od potu, farba gdzie mogła się zmazała, guma pod kciukiem wytarła, jedna stopka odpadła to mysz działa bez zarzutu. Pod koniec 2014 roku kupiłem M500 i przycisk wstecz zaczyna działać jakbym go dwa razy naciskał. Jak M500 zaliczy padakę, to chyba wrócę do tej MX518.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    logitech m185 - mam od 3 lat i zero problemów. Cena super. Do internetu itp wystarcza w zupełności.
    Też używam tej myszki od ok. 3 lat. Jedyne co to odkleiła się jedna 'stopka" gumowa. Ale myślę, że autorowi tematu nie podpasuje ten model bo brakuje w niej bocznych przycisków.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Brałem pod uwagę 510 i 705. Ale po przygodzie z ostatnim Logitechem mam wątpliwości.
    Czyżby MX Anywhere 2 dostała świra? Moja klika sama dwa razy... Strasznie to wkurzające. Żeby było śmiesznie, mam też MX Anywhere w pierwszej wersji i działa cudownie... Przyłączam się do pytania, też będę zmieniał. Zaznaczę, że tablet mam, ale mysz uważam za niezbędną

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Myszka bezprzewodowa do grafiki?
    By Davit in forum Komputery
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-05-2013, 11:52
  2. D3100 i bezprzewodowa transmisja POMOCY
    By Artex in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-11-2011, 11:06
  3. Kamera bezprzewodowa ...
    By Lento Violento in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-2011, 22:32
  4. [ Przyroda ] Kot i Mysz :)
    By tmadzik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 24-03-2009, 18:05
  5. Bezprzewodowa komunikacja z SB-800
    By shogo23 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-06-2006, 18:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •