Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Morawy

  1. #1

    Domyślnie Morawy

    Coś z jesiennego wypadu

    1

  2. #2

    Domyślnie

    Ładne światło, trochę ciasnawy kadr (z lewej) mało kontrastu (wyblakłe cienie) i chyba nieostre...
    NIKON

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Morawy
    By krop in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-10-2016, 20:09
  2. [ Krajobraz ] Morawy
    By darko in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 19:06
  3. [ Krajobraz ] Morawy by me ...
    By darko in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 16:43
  4. [ Krajobraz ] Morawy .....
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 20-10-2010, 19:54
  5. Morawy
    By verus in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-03-2010, 14:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •