Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Narciarze :D

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Narciarze :D

    Rowerzyści mają swój wątek czego narciarze nie mogę?

    Są tu jeszcze pasjonaci narciarstwa?


    Ostatnio dorwałem na szmateksie kombinezon piankowy (z metką nawet ). Zakładacie coś jeszcze pod spód czy na gołe nogi...tudzież kalesony jakieś?
    Ja dotychczas ubierałem się w kalesony i dwie pary zwykłych spodni.... ktoś doradzi na szybko? Jutro z kumplem jedziemy pośmigać i nw czy ubrać coś jeszcze oprócz kalison
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    Ja, w zależności od temperatury, ubieram 1-2 pary kalesonów, ale jedne mam takie grube.
    Na wszelki wypadek weź coś na zapas.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    W ostatni weekend byliśmy w Szklarskiej.
    Śniegu nasypało konkretnie, mróz też dopisał. Na dole było -16, na Szrenicy ponoć poniżej 20 paru. Do tego wiało konkretnie.
    Ubiór typowy. Bielizna termiczna, na to spodnie narciarskie, pod kurtką dodatkowo polar 100, na twarzy obowiązkowo kominiarka. Praktycznie nie miałem nic odkrytego.
    Chyba pierwszy raz od dawna poczułem, że marzną mi palce u stóp podobnie jak u rąk, mimo porządnych skarpet i rękawic.
    Podczas jazdy było ok. Jedynie na wyciągu czuć było chłód, głownie przez ten wiatr.
    Ale frajda była spora.





    Ostatnio edytowane przez pil74 ; 10-01-2017 o 23:43
    nic...

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2013
    Miasto
    podkarpackie/Lublin
    Posty
    38

    Domyślnie

    Kaliciapki i bluza termiczna, na to odpowiednia ilość innych warstw w zależności od temperatury, obowiązkowo grube, ciepłe skarpety.
    W tym sezonie śmigałam tylko za koniem, bo jeszcze nie udało się wyjechać nigdzie na stok.


  5. #5

    Domyślnie

    Ooo kurde... też chce tak za kuniem pojeździć

    Tam gdzie jadę to temperatura ma być ok -10 więc koszulka termiczna, bluza, kurtka i dołem myślę, że nawet kalisony wystarczą jedne... najwyżej zapakuje cienkie spodnie jakieś
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Ooo kurde... też chce tak za kuniem pojeździć
    Ale pamiętaj, że ten pojazd ma rurę wydechową skierowaną w stronę narciarza.
    Krzysztof Paszkiewicz

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Ale pamiętaj, że ten pojazd ma rurę wydechową skierowaną w stronę narciarza.
    Raz się żyje

    Powróciłem... po 4. latach nie jeżdżenia tylko jeden wypadek (poślizgnąłem się przy podchodzeniu pod górkę )... myślę, że nie jest źle

    @pil74
    Te uvexy to z polaryzacją?
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta

    @pil74
    Te uvexy to z polaryzacją?
    Bez polaryzacji. Za polaryzację "nieco" więcej trzeba zapłacić
    nic...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Bez polaryzacji. Za polaryzację "nieco" więcej trzeba zapłacić
    To jaki masz model? Poszukasz pudełka?
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2013
    Miasto
    podkarpackie/Lublin
    Posty
    38

    Domyślnie

    Fajne przeżycie, polecam Ale gogle obowiązkowo, bo można ładnie oberwać śniegiem spod kopyta

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] narciarze
    By Tommy in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-01-2013, 15:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •