Witam.
Generalnie temat rzeka z tego co zauważyłem. Jednak po paru godzinach na forum wiem, że nic nie wiem heh.
Poszukuję zestawu dla znajomego. Totalny amator.
Budżet - do tysiaka najlepiej.
Teraz pytanie - pchać się w d90, czy bardziej w coś pokroju d3200/d5200? Co lepsze do nauki?
Szkło na początek - 18-105 będzie chyba najlepszym do szukania swojego 'ja' w fotografii?
Chyba, że całkowicie brnę w złą stronę, to proszę o naprostowanie.
Pozdro i z góry dzięki za pomoc!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami