Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie Ze Skrzycznego na Malinowską Górkę

    Taki jeden widoczek mam. Jak szedłem tym szlakiem kilka lat temu, to po lewej i prawej leżało dużo nieuprzątniętnych resztek drzew. Nie wiem jak jest teraz?

  2. #2

    Domyślnie

    Znam te miejsca doskonale, moje ulubione miejsce w Beskidzie Śląskim. Na tym ujęciu słabo przedstawiłeś jego zalety. Ktoś kto tam nie był nie zachwyci się nim i nie zwróci na nie uwagi. W zasadzie co chciałeś pokazać, krzak, pasmo górskie? Sorry za krytykę ale wyszło przeciętnie bez emocji.
    Ps. Kornik zjadł co mógł, obecnie 0 drzew na szlaku...
    Ostatnio edytowane przez moshica ; 19-12-2016 o 19:50
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Byłem na tym szlaku, gdy chyba sprzątano pozostałości tego co robi przyroda i głupia polityka ludzi.

    Wrzucam następne ujęcie, a Ty moshica w tym wątku dorzuć swój obraz, jeżeli chcesz - z Twoimi emocjami, z Twoją wizją tego miejsca lub założ Swój wątek dotyczący tego miejsca.

    Nie mówię, że moje zdjęcie jest dobre. Nie boję się krytyki. Lubię polemizować.


  4. #4

    Domyślnie

    Jeżdżę tamtędy od 9 lat. To, jak ten szlak się zmienił w przeciągu tego czasu to jakaś masakra...

  5. #5

    Domyślnie

    A widzisz drugie foto jest znacznie ciekawsze nawet jak tylko i aż kałuże, mówię poważnie.
    Nikon i podróże ...


  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Jeżdżę tamtędy od 9 lat. To, jak ten szlak się zmienił w przeciągu tego czasu to jakaś masakra...
    Czy też zauważasz, że jest degradowany? Niby wszyscy o niego dbają. Jest piękny. Ale zanieczyszczenia powietrza, warunki atmosferyczne - silne wiatry w w górach, które nie są tu nowością, a powodują poważne straty w drzewostanie. Problem polega na tym że, gdy zakłóci się równowagę biologiczną, to jest ciężko to później przywrócić do stanu pierwotnego.
    Ostatnio edytowane przez jarek222 ; 19-12-2016 o 20:48

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek222 Zobacz posta
    Czy też zauważasz, że jest degradowany?
    Uważam, że masakrycznie się zmienił. Nie wnikam z jakiego powodu. Każdy kto zna to miejsce od 10 lat dobrze wie ile tam było drzew. Od Skrzycznego do Baraniej, na całej grani.

  8. #8

    Domyślnie

    Winę ponosi kornik który zżarł cały ekosystem i drzewostan. W 2002r z malinowskiej skały w stronę Skrzycznego szło się lasem. Teraz to przypomina Bieszczady i połoniny, mnie się podoba jak obecnie, ale to gorzej dla przyrody tych miejsc.

  9. #9

    Domyślnie

    Kolejne zdjęcie. Pojedyncze drzewa pozostały niczym ostatni Mohikanie.


  10. #10

    Domyślnie

    To ujęcie chyba po zejściu z malinowskiej skały. Kiedy robione, maj, czerwiec ?
    Nikon i podróże ...


Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Pod górkę
    By wojtek6308 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 19:41
  2. [ Krajobraz ] Pod górke ......
    By zaza67 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-01-2012, 14:04
  3. [ Krajobraz ] Lekko pod górkę
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-09-2011, 22:50
  4. [ Krajobraz ] Całe życie pod górkę... ;)
    By agape in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-12-2009, 00:20
  5. [ Krajobraz ] nieco pod górkę...
    By Piotr_ek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 06-02-2009, 13:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •