Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie Lustrzanka dla poczatkujacego Amatora

    Witam Serdecznie Wszystkich kolegow i kolezanki ktorzy interesuja sie fotografia Na poczatku chcialem przeprosic ze zakladam nowy temat ktory jest podobny to wielu innych, lecz juz podjalem kilka decyzji. Mianowicie Fotografia to jest naprawde fajne hobby, ktore chcialbym troszke rozwinac, pisze troszke bo narazie nigdy nie mialem doczynienia z fotografia, oprocz robienia zdjec aparatem na klisze, jakimis cyfrowkami i telefonem A moim hobby jest akwarystka, motoryzacja i podroze Dodatkowo w niedalekiej przyszlosci z moja przyszla Zona bedziemy starali sie o pocieche, to fajnie bylo by uwiecznic najlepsze chwile z zycia pociechy (dzieci tak szybko rosna) bo nic nie da takich wspomnien jak fotografia oczywiscie umiejac zrobic jakies fajne zdjecia Chcialbym aby moja Pierwsza lustrzanks byla nowa. Budzet jaki bede dysponowal to ~2500zl. Przegladajac tutejsze tematy wybralem aparacik Nikon d3300 lecz w 2 zestawach

    1:
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6598003880

    2:
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6598010593

    I Prosze abyscie mi doradzili ktory zesta lepiej wybrac? Chyba ze zaproponujecie mi jeszcze cos innego? Bardzo Prosze o Pomoc i z gory Dziekuje

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zestaw nr2 ze względu na obiektyw 18-105VR, zastanawiam się tylko czy te dodatki są warte dopłaty 250zł bo normalnie kosztuje 2199zł taki zestaw body + obiektyw.

  3. #3

    Domyślnie

    Zestaw drugi, obiektyw tamron z pierwszego zestawu jest bardzo słaby optycznie.

  4. #4

    Domyślnie

    Przede wszystkim musisz wiedzieć, że sporo aparatów na rynku (nie tylko Nikon), pochodzi z dystrybucji z innych części świata i problemem jest ewentualna naprawa gwarancyjna czy w ogóle gwarancja, jeśli trafi się wadliwy egzemplarz. Jeśli różnice w cenie są istotne można podjąć takie ryzyko, ale moim zdaniem przy zakupie d3300 nie warto połakomić się na 100 zł. Listę autoryzowanych sprzedawców znajdziesz np. tu na 4 stronie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Zestaw nr2 ze względu na obiektyw 18-105VR, zastanawiam się tylko czy te dodatki są warte dopłaty 250zł bo normalnie kosztuje 2199zł taki zestaw body + obiektyw.

    Aha to poszukam osobno dodatkow, bo torba ogolnie nie przyda, a statyw do fotografowania akwariow i samochodow

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Przede wszystkim musisz wiedzieć, że sporo aparatów na rynku (nie tylko Nikon), pochodzi z dystrybucji z innych części świata i problemem jest ewentualna naprawa gwarancyjna czy w ogóle gwarancja, jeśli trafi się wadliwy egzemplarz. Jeśli różnice w cenie są istotne można podjąć takie ryzyko, ale moim zdaniem przy zakupie d3300 nie warto połakomić się na 100 zł. Listę autoryzowanych sprzedawców znajdziesz np. tu na 4 stronie.
    Dobrze wiedziec, bede mial to wziete pod uwaga

    - - - - kolejny post - - - - - -

    I chyba ze macie jakies inne propozyvlcje tylko w okolicach tej ceny to piszcie smialo

  6. #6

    Domyślnie

    W tej cenie to może byś wyhaczyl D5300 z 18-55, D5300 z N18-105 to juz wydatek około 2900

  7. #7
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ten zestaw D3300 z 18-105 da ci sporą uniwersalność, nie szukaj nic innego, zastanów się bardziej nad zakupem lampy bo jakiś chińczyk za 300zł da ci więcej niż zakup wyższego modelu, podobnie np dodatkowy obiektyw 1.8/35mm tani i daje niesamowite możliwości i zdjęcia ale to pewnie przyszłość twoich zakupów

  8. #8

    Domyślnie

    Ja kupiłem triopo 586 za niecałe 300 zł na alledrogo z przesyłką

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurako92 Zobacz posta
    W tej cenie to może byś wyhaczyl D5300 z 18-55, D5300 z N18-105 to juz wydatek około 2900
    No tak jak piszesz w tej cenie znajde d5300 z obiektywem 18-55, tylko czy faktycznie warto lepszy aparat z mniej praktycznym obiektywem?

  10. #10

    Domyślnie

    Powiem tak ja wybrałem D5300, wyszedłem z założenia że łatwiej będzie dokupić szkło do body lepszego niż kiedyś sprzedać body i kupić lepsze choć takim tokiem rozumowania wychodziłem z d3300 skończyłem na D5300 a myślałem o d7100 ale żona nie pozwoliła :d

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lustrzanka dla poczatkujacego
    By Korjaw in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 24-05-2016, 14:00
  2. Lustrzanka i obiektyw dla amatora do ~1,5K
    By DyndaS in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 24-02-2016, 19:36
  3. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 23:10
  4. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 15:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •