Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Moje Krajobrazy

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Trójeczka mi się podoba

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Poprzednika czyli 5tki nie widziałem wcześniej, ale napiszę że zdjęcie ma swój charakter. Kolor kwiatów kontra zimne i niedostępne partie gór. Bardzo ładnie.
    Na 6tce wiem, że chciałeś pokazać masyw "śpiącego rycerza" z prowadzącą drogą, ale nie każde otoczenie się do tego nadaje. Zadrzewienie jest tutaj duże, raczej potraktujmy je jako turystyk. Lina wysokiego napięcia również nie bardzo współgra z resztą.
    Mój faworyt to 5tka i 4ka, obydwie prace na poziomie.
    Nikon i podróże ...


  5. #15

    Domyślnie

    Zdjęcie numer 6 jest z pierwszej połowy 2014, wstawiłem je tu jako eksperyment, który ma sprawdzić czy robię jakieś postępy od tamtego czasu.
    Dzięki za dobre słowo.
    Kolejne foto z października 2016.

    7.

  6. #16

    Domyślnie

    Zdecydowanie robisz postępy 7 bardzo przyjemna, co do 6, to gdyby nie ten kabel to było nawet nieźle. I dodatkowy plus za kadry w pionie, tak rzadko spotykane i używane w krajobrazie.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2014
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    178

    Domyślnie

    witam, wrzuć jakiś wschodzik chętnie popatrzę

  8. #18

    Domyślnie

    Kacper postępy widać i to na plus mocno. Siódemka naprawdę niezła a moja jedyna uwaga dotyczy ograniczenia lekko dołu z przycięciem do linii i podstawy drzew. Choć nawet tak jak prezentujesz jest bardzo dobrze za sprawą kolorystyki i kadrowania, środek pracy jest miodzio
    Nikon i podróże ...


  9. #19

    Domyślnie

    @moshica - postępy jak postępy, trza chwalić. Ale zerknij na exif, robić takie foty korpusem z przed ponad dekady ! Przecież to D40 !!! Co będzie jak Kacper przesiądzie się na D7200 ?

    Bardzo mi się podoba siódemeczka. Choć ja osobiście skadrowałbym inaczej, odciął bym dół, tak by usunąć drzewa a uwydatnić góry. Ale cóż, każdy z nas ma odmienny gust.
    Natomiast twoje obrazki pokazują, że stara maksyma fotografów (z czasów analogowych) podnosząca rolę szkła w tworzeniu obrazu jest nadal aktualna. Masz obiektyw o parametrach znacznie przewyższających wymagania matrycy i to powoduje, że detal jest ostry. Właśnie zmotywowałeś mnie bym zainwestował w dobre (niestety drogie) szkło

  10. #20

    Domyślnie

    Dzięki Panowie .
    Wschody i zachody też będę wrzucał za jakiś czas .
    7 robiona akurat pożyczonym 18-140mm, aktualnie dysponuje 18-55mm i 35mm 1.8f.
    Jestem aktualnie w trakcie zmiany sprzętu, D7200 nie będzie ,ale za to D700 z Nikkorem 50mm 1.8D i...Samyang 14mm 2.8f

    8.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Z cyklu dalekie obserwacje: moje Miasto, moje Góry
    By milk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 05-07-2016, 18:49
  2. [ Krajobraz ] Moje pierwsze krajobrazy..
    By Agnes84 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-03-2015, 14:11
  3. [ Krajobraz ] Moje Górskie Krajobrazy
    By Tomekk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 16-10-2014, 14:54
  4. [ Krajobraz ] Moje pierwsze publikowane krajobrazy
    By bartekh86 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 24-01-2009, 16:01
  5. Krajobrazy
    By radek8310 in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 13:02

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •