Witam!
Chciałbym kupić statyw Rollei, ponieważ mój obiektyw 18x105 w ciemnośći nie radzi sobie wcale, muszę wykorzystywać dlugi czas naświetlania, potrzebuje pomocy w wyborze.
Dziękuje!
Szukaj
Witam!
Chciałbym kupić statyw Rollei, ponieważ mój obiektyw 18x105 w ciemnośći nie radzi sobie wcale, muszę wykorzystywać dlugi czas naświetlania, potrzebuje pomocy w wyborze.
Dziękuje!
Ostatnio edytowane przez Paweł6767 ; 30-11-2016 o 17:38
Skontaktuj się z nami