Panowie i Panie mam pytanie![]()
Czy ktoś z was korzystał już z czegoś takiego i jeśli tak czy to cos warte ? Mam obiektyw fish eye zenitara i chciałbym go podłączyć pod nikona d300
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6587620842
Proszę was o info jak ktoś z tego korzystał
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami