Panowie i Panie mam pytanie
Czy ktoś z was korzystał już z czegoś takiego i jeśli tak czy to cos warte ? Mam obiektyw fish eye zenitara i chciałbym go podłączyć pod nikona d300

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6587620842

Proszę was o info jak ktoś z tego korzystał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk