Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Jak ktoś kiedyś przyjedzie robić zdjęcia temu pokracznemu krzywemu drzewku i zastanie jedynie kikut obcięty siekierą, to znaczy, że tam byłem.
    Kalendarz wygląda ok, szkoda tylko, że moich faworytów jest w nim niewielu.

    Czy jak zamówię z odbiorem w sklepie, to jest większa szansa, że kalendarz dotrze w dobrym stanie ?
    d70s + N18-70 + N55-200

  2. #12

    Domyślnie

    Prezent od MIKOŁAJA
    Kalendarz 2017

  3. #13

    Domyślnie

    ...a coś nie tak z tym drzewkiem, czy po prostu moja fota Ci się nie podoba ?
    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Jak ktoś kiedyś przyjedzie robić zdjęcia temu pokracznemu krzywemu drzewku i zastanie jedynie kikut obcięty siekierą, to znaczy, że tam byłem.
    Kalendarz wygląda ok, szkoda tylko, że moich faworytów jest w nim niewielu.

    Czy jak zamówię z odbiorem w sklepie, to jest większa szansa, że kalendarz dotrze w dobrym stanie ?

  4. #14

    Domyślnie

    No dobra dotarły do mnie 3 sztuki.
    Szacun za wysyłkę - kawał betonu jakby spadł to kalendarz wyszedł by bez szwanku. W poprzednich latach docierały do mnie połamane.
    I apel: kalendarz ma stanowczo za mały format!
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzdz72 Zobacz posta
    ...a coś nie tak z tym drzewkiem, czy po prostu moja fota Ci się nie podoba ?
    Nudzi mnie to drzewko nieprzeciętnie i mam mocną awersję do niego ze względu na to na ilu zdjęciach tylko na tym forum je widziałem. Wystarczy. Ale osobie która kalendarz ode mnie dostała zdjęcie się podoba :]

    Kupiłem 3 kalendarze. Obejrzałem jeden, spakowałem pozostałe dwa na prezent. Przy odpakowywaniu okazało się, że jeden z kalendarzy ma źle wydrukowane 2 miesiące ( lipiec i sierpień o ile pamiętam ). Zadowolony z tego faktu nie byłem. Po świętach będę dzwonił do cyfrowe.pl, jeżeli mi się uda gdzieś znaleźć rachunek...
    d70s + N18-70 + N55-200

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Kalendarz nikoniarzy na rok 2017 :) Regulamin
    By Jacek_Z in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-10-2016, 21:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •