Witajcie obecnie mam Nikona D3300 ale przymierzam się do zmiany na lepszy model, zastanawiam się nad dwoma modelami D7100 lub D610 wiem że większość z Was powie bierz pełną klatkę. Pytanie jest takie bo obecnie mam 4 obiektywy pod niepełną, druga sprawa jest taka ze podobno D610 ma możliwość włączenia cropa jak to sie ma wtedy z obiektywami czy jest taka sama ogniskowa wtedy jak np przy D7100 czyli przelicznik 1,5 czy jest to inaczej ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami