Z ciemnymi szkłami telekonwertery nie mają sensu.
Mam Sigma 150-500 mm f/5.0-6.3 APO DG OS HSM i miałem dwa dedykowane konwertery Sigma 1,4x i 2,0x
Obraz z konwerterami był gorszy niż z powiększonego wycinka bez konwertera.
Oba konwertery zmieniły właściciela.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami