Cześć
Postanowiłem kupić statyw.
Chcę nim robić panoramy, ale nie tylko. Nie chce kupować głowicy panoramicznej, wiem jednak, że przy panoramach obiektyw musi być na wysokości osi jego obrotu. Manfrotto podobno o niebo lepsze od konkurencji. (A może coś z tańszych konkurentów) Myślę o rozwiązaniu: statyw (Manfrotto seria 55prob) głowica z blokadą pion/poziom oraz płytka, która umożliwi cofnięcie obiektywu. Poziom nie istotny, bo przecież D70s ma gniazdo dokładnie po środku obiektywu. Co byście polecili, w kasie nie przekraczającej minimalnej krajowej (z lekkim marginesem w górę).
Dziękuje Wam bardzo za ewentualną pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami