Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Serdeczne dzięki za szczegółową odpowiedź
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    Czy są jakieś opóźnienia w pracy? np. kręcę clarity i zmienia się po setnej sekundy?
    Dopiero zapoznaję się z tą konsolą, więc wrażenia tylko z krótkiej eksploatacji. Używam to z C1. Pokrętła reagują bez opóźnień. Super sprawa, bo daje się ustawiać wartości dla poszczególnych akcji precyzyjniej niż za pomocą myszy.

  3. #13

    Domyślnie

    Chyba najtańsza alternatywa dla Loupedecka:
    1. kontroler MIDI - Behringer X-Touch Mini
    2. oprogramowanie - MIDI2LR
    3. Jak to działa:

  4. #14

    Domyślnie

    Najtańszą alternatywą jest podpięcie drugiej klawiatury

  5. #15

    Domyślnie

    Moja kosztowała ca. 70 GBP - jest droższa.

  6. #16

    Domyślnie

    Ja od dwoch tygodni uzywam Behringer X-Touch Mini z MIDI2LRi jestem zachwycony. W prawdze na konfiguracje poswiecilem jakies 2-3h ale jak to sie przejdzie to juz jest super. Podstawowa zaleto jest to, ze mozna ja dowolnie konfigurowac i mozna ustawic do dziesieciu profili razy 2 layouty razy 8 pokretel co daje 160 parametrow, ktore mozna kontrolowac. Mi akurat wystarcza 6 profili. Z wad to troche niska rozdzielczosc (128 poziomow co zwlaszcza przy ustawianiu temperatury moze byc problemem - ale jest male obejscie, ktore czesciowo to rozwiazuje) i skok pokretel - wolalbym plynna regulacje. Posiadam tez logitecha crafta i powiem, ze jestem mocno rozczarowany. W prawdzie pokretlo dziala jak mazenie (plynna regulacja, wysoka rozdzielczosc) ale sposob przelaczania sie miedzy parametrami do zmiany jest malo wygodny - fajniej by bylo jakby sie na przyklad krecilo z nacisnietym jakims klawiszem - byloby znacznie szybciej. Poza tym caly myk z kontrolerami polega na tym, ze mozna zmieniac kilka parametrow (prawie) na raz. Jednym slowem Behringer za 215 pln jest genmialny, craft za 550 (za tyle udalo sie kupic na x-komie w promo, za 800 w zyciu bym nie kupil) to slaby wybor. Loupedecka moze kiedys zamowie sobie do testow, zeby porownac. No chyba, ze wprowadza obsluge davinci, wtedy pewnie nie bede sie zastanawial.

    A co do klawiatur, to kto raz zasmakuje pracy na fizycznych pokretlach ten juz na klawisze nie spojrzy.
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. który intuos do edycji zdjęć?
    By Jacek z Nikonem też in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-11-2013, 23:16
  2. program do druku i edycji zdjec
    By qciek in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-09-2012, 15:46
  3. Konsola DJska :)
    By photofun in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-12-2010, 18:24
  4. co wolno a czego nie w edycji zdjęć ślubnych
    By neverhood in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-08-2010, 18:30
  5. szukam dobrego programu do edycji zdjęć
    By Piotr_M in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 08:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •