Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurako92 Zobacz posta
    Polać mu!
    Forum tak mi się wydaje że to jest miejsce spędzania wolnego czasu a nie obowiązek. Więc po co się przekomarzac? Spotkacie się na żywo, wypicie kielona albo dajcie sobie po zębach i temat załatwiony a nie takie przepychanki słowne
    Najlepszym jednak rozwiązaniem będzie dać sobie po zębach i po tym wypić kielona...tak, to dobre rozwiązanie
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #92
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Zniknie wątek? A te kalumnie o jakiejś kloace w innych miejscach też znikną? To jest reakcja moderatorska - zostawić w spokoju, samo zniknie? To, że mam własne zdanie i jestem uparty znaczy, że można mnei bezkarnie obrażać?

    Ale mam się w związku z tym hamować, bo za parę dni ten watek też zamkniecie... Pięknie.
    1. Napisałem, że TEN wątek zniknie.

    2. Nie stanie się to samo, zostanie usunięte.

    3. Nie tylko ty masz własne zdanie, inni też mają. I mają prawo mieć odmienne. Tak jak i ty masz prawo mieć inne zdanie niż Xavier czy Arczi.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Sprostowanie.
    Napisałem że TEN wątek zniknie. Powodem miała być nie tylko awantura i OT, ale przede wszystkim to, że brakuje zdjęcia nad któym dyskutowano.
    Tymczasem zniknięcie zdjęcia to sprawa dość wyjątkowa - nawalił hosting tinypic. Pewnie hosting wróci i zdjęcie też.
    W takim przypadku wątek nie zostanie usunięty tylko mocno poczyszczony. I chyba zamknięty.
    Czy ktoś chce jeszcze coś powiedzieć?

    Może o tym nie czytaliscie, ale postanowiliśmy, że wszelakie spory będą kontynuowane w sprawach naszego forum. Chodzi o to by watki zostały czyste i piękne
    tam wątek ze skargą powstał. Więc po czyszczeniu można sobie iśc tam.

    EDIT 2 - tytułowe zdjęcie już jest, hosting znowu działa.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 05-11-2016 o 16:55
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Podobne wątki

  1. do kosza czy nie?
    By nadgob in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-03-2009, 21:42
  2. Z kosza
    By andrzej_laskowski in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-04-2008, 23:20
  3. Rewolucja - format JPEG idzie do kosza!
    By marekon in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-03-2007, 19:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •