Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Moj pierwszy film

    Hej

    Wrzucam do oceny film, ktory nakrecilem na prosbe kolegi. Skrot kilku rund w lidze Open Drift. Dajcie znac, co o tym sadzicie, Dzieki

    Kamera Nikon D810 ze szklami Sigma ART 35/1.4 Nikor 85/1.4 Nikor 17-35/2.8

    Dzwiek Zoom H6 i Rode video mic pro


    https://youtu.be/Xg40_WxtIZ8

  2. #2

    Domyślnie

    Nie jestem znawcą w temacie, ale moja spostrzeżenia sa następujące - pierwsza częśc jest dla mnie znacznie lepsza , ciekawe ujęcia i ładnie poskładane , w drugiej troche obraz skacze i widac drobne niedopracowania.
    Generalnie ciekawie wygląda film.
    Ale niech sie wypowiedzą bardziej obeznani forumowicze.
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  3. #3

    Domyślnie

    film wg ogolnych trendów zrobiony, tylko ze do mnie to nie dociera. bo: meczacy podklad dzwiekowy, niepotrzebne spowolnienia w niektórych momentach. ze tak się robi w tej dziedzinie? moze można inaczej.
    technicznie dobrze.

  4. #4

    Domyślnie

    Dziekuje za opinie. Za pol roku zaczyna sie sezon i bede nagrywal druga czesc. Dokupilem stabilizacje i bede tez probowal nie podkladac muzyki, zobaczymy jak wyjdzie. Mam w planie jeszcze kilka ujec i chcialbym wstawic jakiegos efektownego timelapsa. Moze auto na torze na tle chmur. Mysle co zrobic, zeby film byl ciekawszy, mimo ze jazda w drifcie jest raczej monotonna, zmieniaja sie jedynie kierunki jazdy

  5. #5

    Domyślnie

    jeszcze jedna rzecz, której mógłbyś unikac, to migawkowosc, cięcie ujec. zależy co chcesz osiągnąć, lecz obecnie jest to jakaś maniera często nie poparta potrzebą. w przypadku tego sportu człowiek chce sycic wzrok jakąś sytuacją a tu mu dano tylko ulamek sekundy żeby sobie obejrzec

  6. #6

    Domyślnie

    Zastanawiałem sie jak urozmaicić i zroznicowac ujecia. Mimo ze ten sport jest widowiskowy, to jednak dosc monotonny. Non stop skret w lewo, w prawo, w lewo itd. W sumie po jednym przejezdzie juz wlasciwie niczego nowego w drugim nie zobaczymy. No chyba ze jakas kraksa sie przytrafi. W dodatku to typowy reportaz. Prawie nigdzie nie moge sie ustawic, ani nikt nie pojedzie tak jak chce, w 100% trzeba sie dostosowac do tego co sie dzieje i jakos to nagrac. Pierwszy raz w ogole biore udzial w czyms takim. Ogolnie kolega z filmu zadowolony, na tyle, ze mam krecic druga czesc. Nie mam pojecia jak to zrobie, jak pokazac to samo w inny i lepszy sposob.

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo sprawnie i naprawde przyzwoicie zrobione.
    Część ujęć jakby przeostrzona
    Jak inaczej pokazać - to jest dobre pytanie- nie mam pojęcia.
    Jedyne co mi przychodzi do głowy to umieszczając np. 3 kamerki go pro - pokazać sekwencje ruchów kierowcy przy jakimś trudniejszym manewrze. Czyli bieg, kierownica, ręczny(?), gaz, hamulec. Wydaje mi się ze połączone w 2 sekwencje (wnętrze/zewnętrze) - może być dobrym patentem. Chodziłoby o pokazanie trudności/skomplikowania takiej sekwencji ew. w zwolnieniu a potem w realnym czasie.
    Poszukałbym odbić samochodów - może sam przytargał lustra, blachy ...
    Poszukalbym jakiś emocji na twarzach
    Odbić w okularach itp.

  8. #8

    Domyślnie

    Jak na początek bardzo dobry filmik. Doczepić się zawsze można do wszystkiego, ale wiem, że na torze wcale nie jest łatwo, bo i kierowcy muszą wykazać wielką chęć współpracy.
    Co innego jak wszyscy "pracują" nad filmem a co innego reportaż.
    LASKI, więcej dziewczyn i dłuuugie nogi, to zawsze jest dobra "przeszkadzajka"
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  9. #9

    Domyślnie

    Super, bardzo dziekuje za pomysly
    Ciezko dzisiaj jest uzyskac efekt "wow" Szczegolnie, ze w sieci nie brakuje filmow Red Bulla, czy Art Of Fly, do ktorych niestety zwykly zjadacz chleba, nie znajacy tematu porownuje wypociny takich amatorow jak ja.

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Ostrołęka
    Posty
    71

    Domyślnie

    Kurde jak na pierwszy film to jest bardzo dobrze! Nie czepiajcie się

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pierwszy film - Polecany program?
    By drips in forum Video/film
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-06-2014, 10:07
  2. Festiwal, graffiti, pierwszy film
    By hateom in forum Video/film
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-11-2013, 14:04
  3. [DR5000] Nasz pierwszy film wizerunkowy
    By DR5000 in forum Video/film
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 00:48
  4. Film: VSCO Film – Emulator filmu dla Lightrooma, Aperture i ACR
    By malita in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-04-2012, 15:27
  5. Film is Not Dead: A Digital Photographer's Guide to Shooting Film
    By blazieras in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-06-2011, 21:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •