Cytat Zamieszczone przez pawl_s Zobacz posta
A zdjęcia cudne. Na pierwszym usunąłbym te małe fragmenty "chmur".

Masz jakieś jeszcze?
Dzięki ,
oj zdjęć mam duuużo i spokojnie muszę je przejrzeć. 4 dni pokazów, 2 dni w SF i 2 w Baltimore dały materiału aż nadto . Co prawda 2 bardzo podobne miejscówki bo nad zatoką, ale 2 różne klimaty pogodowe. SF sucho, ale dużo pobocznych atrakcji; Baltimore za to wilgoć więc oderwania .
Z aktorów to: Blue Angels, Raptor, F-35, F-18 kanadyjski, Breitlingi, Predators, Geico i dziwne powiązania F-22+F35+ Mustang
Ale to spokojnie.
Ps. co do loga to wiem, automaty nie są do końca dobre obiecuję poprawę