Ech... przestałem jeździć na pokazy zanim zaczął w Europie latać. Może by czas się wybrać kiedyś do Holandii czy Belgii, ale mój stary 70-300VR wymięka przy tych nowych Tamronach, Sigmach i innych Nikonach
A zdjęcia cudne. Na pierwszym usunąłbym te małe fragmenty "chmur".
Masz jakieś jeszcze?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami