Ech... przestałem jeździć na pokazy zanim zaczął w Europie latać. Może by czas się wybrać kiedyś do Holandii czy Belgii, ale mój stary 70-300VR wymięka przy tych nowych Tamronach, Sigmach i innych Nikonach

A zdjęcia cudne. Na pierwszym usunąłbym te małe fragmenty "chmur".

Masz jakieś jeszcze?