Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Raptor

  1. #11

    Domyślnie

    najważniejszym elementem na tych zjęciach jest chyba jednak logo
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blaszak Zobacz posta
    logo ciut za duże



    ZA DUŻE???

    Przecież jest za małe! Ludzie, ależ się nie znacie... Za małe, ZA MAŁE!!!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #13

    Domyślnie

    Ech... przestałem jeździć na pokazy zanim zaczął w Europie latać. Może by czas się wybrać kiedyś do Holandii czy Belgii, ale mój stary 70-300VR wymięka przy tych nowych Tamronach, Sigmach i innych Nikonach

    A zdjęcia cudne. Na pierwszym usunąłbym te małe fragmenty "chmur".

    Masz jakieś jeszcze?
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Mój Instagram

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawl_s Zobacz posta
    A zdjęcia cudne. Na pierwszym usunąłbym te małe fragmenty "chmur".

    Masz jakieś jeszcze?
    Dzięki ,
    oj zdjęć mam duuużo i spokojnie muszę je przejrzeć. 4 dni pokazów, 2 dni w SF i 2 w Baltimore dały materiału aż nadto . Co prawda 2 bardzo podobne miejscówki bo nad zatoką, ale 2 różne klimaty pogodowe. SF sucho, ale dużo pobocznych atrakcji; Baltimore za to wilgoć więc oderwania .
    Z aktorów to: Blue Angels, Raptor, F-35, F-18 kanadyjski, Breitlingi, Predators, Geico i dziwne powiązania F-22+F35+ Mustang
    Ale to spokojnie.
    Ps. co do loga to wiem, automaty nie są do końca dobre obiecuję poprawę

  5. #15

    Domyślnie

    Oj Tadek, przez chwilę kumałem o co chodzi z tym aniołem w kształcie wilka ale potem dotarło do mnie że to logo...
    Chyba "trochę" przyduże bo odciągnęło uwagę od samolotu

    A raptorka zazdraszczam.
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  6. #16

    Domyślnie

    Liczy się moment! Jest potęga w tym gadzie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Makro ] RaptoR set ;> - [ FttSniper ]
    By FttSniper in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-04-2010, 15:49
  2. F-22 Raptor
    By michaelsoncam in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 14:03
  3. Raptor
    By sebah in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-09-2008, 22:21
  4. Raptor
    By michaelsoncam in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-07-2008, 11:25
  5. Raptor - glośny ?
    By Gabryel in forum Komputery
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19-09-2007, 19:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •