najważniejszym elementem na tych zjęciach jest chyba jednak logo![]()
Szukaj
najważniejszym elementem na tych zjęciach jest chyba jednak logo![]()
Jestem szumofobem. S50F1.4A
pozdrawiam bombelkowo
Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.
Ech... przestałem jeździć na pokazy zanim zaczął w Europie latać. Może by czas się wybrać kiedyś do Holandii czy Belgii, ale mój stary 70-300VR wymięka przy tych nowych Tamronach, Sigmach i innych Nikonach
A zdjęcia cudne. Na pierwszym usunąłbym te małe fragmenty "chmur".
Masz jakieś jeszcze?
Dzięki,
oj zdjęć mam duuużo i spokojnie muszę je przejrzeć. 4 dni pokazów, 2 dni w SF i 2 w Baltimore dały materiału aż nadto. Co prawda 2 bardzo podobne miejscówki bo nad zatoką, ale 2 różne klimaty pogodowe. SF sucho, ale dużo pobocznych atrakcji; Baltimore za to wilgoć więc oderwania
.
Z aktorów to: Blue Angels, Raptor, F-35, F-18 kanadyjski, Breitlingi, Predators, Geico i dziwne powiązania F-22+F35+ Mustang
Ale to spokojnie.
Ps. co do loga to wiem, automaty nie są do końca dobreobiecuję poprawę
![]()
Oj Tadek, przez chwilę kumałem o co chodzi z tym aniołem w kształcie wilka ale potem dotarło do mnie że to logo...
Chyba "trochę" przyduże bo odciągnęło uwagę od samolotu
A raptorka zazdraszczam.![]()
Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek
Skontaktuj się z nami