jak Szanowni Forumowicze radza sobie w takiej sytuacji ?? gdzie podczas wycieczek trzymacie aparat ??
w plecaku niewygodnie dla plecow podczas dluzszej jazdy
w sakwie - co bedzie jak sie wywalicie
na szyji obija sie wszedzie
moze macie jakies pomysly ?
czy nie boicie sie ze drgania uszkodza wasza najpiekniejsza lustrzanke ( tulic jej do piersi nie mozna caly czas trzeba sterowac rowerem)
ps zeby bardziej skomplikowac jak sobie radzicie biorac na wycieczke jeszcze statyw
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami