Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie lustrzanka i rower

    jak Szanowni Forumowicze radza sobie w takiej sytuacji ?? gdzie podczas wycieczek trzymacie aparat ??
    w plecaku niewygodnie dla plecow podczas dluzszej jazdy
    w sakwie - co bedzie jak sie wywalicie
    na szyji obija sie wszedzie
    moze macie jakies pomysly ?
    czy nie boicie sie ze drgania uszkodza wasza najpiekniejsza lustrzanke ( tulic jej do piersi nie mozna caly czas trzeba sterowac rowerem )

    ps zeby bardziej skomplikowac jak sobie radzicie biorac na wycieczke jeszcze statyw

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam 2 opcje:
    plecy - gorszy dostep do aparatu
    sakwa - (zawieszam na kierownicy moj LowePro i jazda) - gorzej sie steruje rowerem.

    Z dwojga zlego uwazam ze czesciej mozna zmasakrowac aparat wlasnie na plecach. I dlatego zawsze jak jade sobie w jakim zjezdzie etc to zakladam na kierownice. Poza tym upadek z roweru na plecy mogl by spowodowac powazne obrazenia kregoslupa od aparatu!
    MCC

  3. #3

    Domyślnie

    Tylko plecak kolego, tylko on Ci pomoże jako dedykowany lub inny na tyle pojemny że wejdzie torba do niego z aparatem wewnątrz (jako dodatkowa ochrona), wówczas będzie się miał jak w matczynym łonie
    Innych porad tu nie uzyskasz, aha jedną chyba jeszcze Ci dam : albo rower i atrakcje z jazdy albo piesza wędrówka i aparat w ręku hihih

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  4. #4

    Domyślnie

    jak wsiadam na bicykla to laduje moja torbe do wzmacnianego plecaka, i nie jezdze za szybko
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  5. #5

    Domyślnie

    Plecak zapewnia najlepsza amortyzacje - w koncu kregoslup swietnie tlumi drgania
    Balbym sie przewozic aparat na kierownicy ze wzgledu na silne wstrzasy na jakie bylby on narazony.
    Pozdrawiam, Lolas

  6. #6

    Domyślnie

    poza tym przy ewentualnym czolowym mialby male szanse na przetrwanie
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  7. #7

    Domyślnie

    Na rower tylko plecak ale dobry plecak tzn.taki który poza szelkami ma również pas biodrowy a najlepiej jeszcze piersiowy . Odpowiednio dopasowany nie lata po plecach i nie sprawia żadnych problemów.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  8. #8

    Domyślnie

    Plecak, najlepiej rowerowy (wysoki, waski, dodatkowym zapieciem na biodrach i klatce piersiowej)
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  9. #9

    Domyślnie

    No i przede wszystkim starac sie padac na 4 łapy a nie na plecy
    Choc ostatnio jechalem z plecakiem (foto w srodku) na piersiach

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vuki
    No i przede wszystkim starac sie padac na 4 łapy a nie na plecy
    Choc ostatnio jechalem z plecakiem (foto w srodku) na piersiach
    to musisz bardzo kochac swoj aparat
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •