Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53
  1. #1

    Domyślnie X-e2 + 18-55 & x-e2s +18-55

    Który zestaw z tematu wybrać? Zastanawiam się jeszcze nad samym body , ale tu już jest różnica pomiędzy modelami 300-500zł
    Ceny praktycznie takie same...
    Czy jakościowo X-E2 to to samo co X-E2S? Tzn. wykonanie .

    Z tego co wyczytałem różnią się tylko firmware i funkcją trybu auto. Więc po co Fuji wypuścił X-E2S?

    Proszę o porady.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Myśleli pewnie, że drobny lifting przyniesie kasę. Czy tak się stało? Chyba nie Wykonanie nie wiem. Firmware jest taki sam więc tryb auto chyba taki sam.
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Bierz X-E2. X-E2 z firmware 4.0 to taki X-E2s w delikatnie innej obudowie.

    http://bestmirrorlessblogs.com/news/...x-e2s-vs-x-e2/
    https://www.dpreview.com/news/318740...x-e2s-features
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  4. #4

    Domyślnie

    i jakość ta sama, różnią się tylko wyprofilowaniem uchwytu. Mam E2 i naprawdę lubię ten aparat. mam z 18-55.

  5. #5

    Domyślnie

    Jesli tak jak piszesz, ceny praktycznie takie same, to po co brać starszy model?
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  6. #6

    Domyślnie

    i tu racja, przy takich samych cenach brałbym nowszy, przy różnicy, tańszy.

  7. #7

    Domyślnie

    Starszy czy nowszy - to ten sam aparat! Nie ma żadnego znaczenia jaki się weźmie. Jeśli choćby o 50zł jest droższy to po co? Zawsze to jakiś Sandisk Extreme 16GB
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  8. #8

    Domyślnie

    To nie jest ten sam aparat. Przy ewentualnej pozniejszej sprzedaży zawsze ma znaczenie, czy sprzedaje sie nowszy, czy starszy model.
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Witek.K Zobacz posta
    To nie jest ten sam aparat. Przy ewentualnej pozniejszej sprzedaży zawsze ma znaczenie, czy sprzedaje sie nowszy, czy starszy model.
    Jak nie jak tak? Używałeś? Mam X-E2 i nie tak dawno na Fuji Show specjalnie go wziąłem do porównania z X-E2s... nawet sprzedawcy powiedzieli, że to ten sam aparat w innej obudowie. Poczytaj specyfikacje i się sam przekonasz jak mi nie wierzysz

    Pokaż różnice poza delikatnymi zmianami zewnętrznymi.

    EDIT

    Oczywiście przy założeniu, że X-E2 ma wgrane oprogramowanie z numerkiem 4.0.
    Ostatnio edytowane przez smogg9 ; 17-10-2016 o 11:17
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  10. #10

    Domyślnie

    Jesli jest w innej obudowie, to juz nie jest ten sam aparat, moze byc jedynie podobny. Funkcje ma takie same, dzieki FW4.0. Czy w srodku jest identyczny? Na to pytanie moze odpowiedziec jedynie Fuji. Fuji niejednokrotnie odkrywalo jakies rąbki tajemnicy nowym FW, moze i tym razem się okaże, ze wersia S bedzie umiala wiecej. Również dluzsze wsparcie softwarowe jest spodziewane raczej w przypadku nowszego modelu, więc jesli różnica w cenie jest pomijalna, to pytam po raz kolejny, po co brać starszy?
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •