Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Witek.K Zobacz posta
    Jesli jest w innej obudowie, to juz nie jest ten sam aparat, moze byc jedynie podobny. Funkcje ma takie same, dzieki FW4.0. Czy w srodku jest identyczny? Na to pytanie moze odpowiedziec jedynie Fuji. Fuji niejednokrotnie odkrywalo jakies rąbki tajemnicy nowym FW, moze i tym razem się okaże, ze wersia S bedzie umiala wiecej. Również dluzsze wsparcie softwarowe jest spodziewane raczej w przypadku nowszego modelu, więc jesli różnica w cenie jest pomijalna, to pytam po raz kolejny, po co brać starszy?
    Rób jak chcesz. Wystarczy poczytać o tym co jest w środku obydwu aparatów - dokładnie to samo. FW 4.0 wprowadza te same funkcje do E-X2, które posiada X-E2s. Moje zdanie jest takie, że jeśli coś jest droższe, a różnicy nie widać względem tańszego to po co przepłacać. Takie jest moje zdanie. Nie moja kasa, nie moja decyzja - niech każdy robi co uważa

    http://www.fujifilm.com/products/dig...JIFILM%20X-E2S
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  2. #12

    Domyślnie

    To nie ja kupuję. Gdzie mozna przeczytać o tym co jest "w srodku"? Tylko nie jakieś tam przypuszczenia. Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno wersja S ma filter AA, ktorego wersja bez S nie ma, ale to nie jest oficjalna informacja Fuji...

    PS. Według tego porownania, ktore podales wersja S ma wyzsze ISO maksymalne, to prawda?
    Ostatnio edytowane przez Witek.K ; 17-10-2016 o 12:20
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  3. #13

    Domyślnie

    To ja tradycyjnie pójdę pod prąd i to jeszcze dalej
    Jeśli miałbym kupować x-e2 za ok 2000zł to poszukałbym x-e1 z 18-55 (lub samo body). Da się taki zestaw w idealnym stanie kupić za ok 2000zł zatem samo body wychodzi za jakieś śmieszne 500-800zł biorąc pod uwagę, że kit w stanie jak nowy to 1300-1600zł. Posiadam, fotografuję, naprawdę nie narzekam. Matryca ta sama, niby af w e2 lepszy ale finalnie okazuje się, że do jakiegokolwiek ruchu i tak się one nie nadają a do spokojniej, statycznej fotografii nadają się tak samo, w e2 wyższe rozdzielczości ekranu/evf ale to w żaden sposób nie przeszkadza w pracy.
    Na dzień dzisiejszy szukałbym e1 w idealnym stanie, jeśli miałbym kupować używkę e2/s za ok 2000 i drożej w przypadku "s" to już wtedy brałbym x-t1 za 3000zł (po cashbacku), nowego, na gwarancji.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  4. #14

    Domyślnie

    A to insza inszosc A jak ktoś nie upiera się przy wzierniku, to osobiscie wole X-A1
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

  5. #15

    Domyślnie

    Litości. Nowsze aparaty są lepsze.
    Nie wiem jak jest u innych producentów ale w Fuji każdy nowy aparat jest lepszy od starego.

  6. #16

    Domyślnie

    Zgadzam się z Witkiem.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez waldek Zobacz posta
    Litości. Nowsze aparaty są lepsze.
    Nie wiem jak jest u innych producentów ale w Fuji każdy nowy aparat jest lepszy od starego.
    Często to prawda. Jednak modele X-E2 i X-E2s to odstępstwo od tej reguły Fuji. Wystarczy o tym poczytać, a nie ślepo iść że nowe to lepsze. Ludzie...
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  8. #18

    Domyślnie

    xe-1 ma inną matrycę niz nowsze. moim zdaniem lepsza, ktora nie powoduje woskowego wygladzenia skóry. o tym napisano wiele.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    xe-1 ma inną matrycę niz nowsze. moim zdaniem lepsza, ktora nie powoduje woskowego wygladzenia skóry. o tym napisano wiele.
    To samo X100 i nowsze... patrząc na starsze zdjęcia, które zrobiłem X100 mają one coś takiego w sobie czego z X100s nie mogę wydobyć. Woskowanie szczególnie widać na wyższych czułościach.
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  10. #20

    Domyślnie

    ano x100 ma jeszcze starszy zwykly cmos i to dlatego. nie x-trans

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •